Karabatak – Karaköy

İstanbul’da Karaköy taraflarında bulunan Karabatak, tam bir ‘bohem mekan’ tadı sunan bir yerdir. Buraya geldiğinizde, arkadaşınızla ya da arkadaş grubunuzla beraber keyifli bir sohbet eşliğinde lezzetli kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz.

Karabatak – Karaköy

Karabatak – Karaköy

Karabatak, Eski taş binanın restore edilmesiyle birlikte güzel bir ortam oluşturularak sunulmuş bir yerdir. Buraya geldiğinizde, buranın havası gerçekten sizlere ayrı bir hava katacağı gibi, bulunduğunuz ortam içerisinde arkadaşlarınızla beraber keyifli bir zaman geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Burada sadece kahve değil istediğiniz takdir de çeşitli sandviçlerle de hizmet sunan bir yerdir. Burada ara öğünlerinizi de doldurmak adına oturabilir ve güzel birkaç saatinizi sohbet eşliğinde geçirebilirsiniz. İstanbul’da bir Pazar keyfi yapmak ve kahve içmek adına Karabatak Cafe gerçekten birebir sizlere yardımcı olacaktır.

Kahve ve sandviçler dışında tatlı tüketimi için de güzel bir yerdir. Lezzetli ve başarılı diyebileceğimiz tatlıları arasında en çok tercih edilen ise, Beyaz çikolatalı olan Profiteroldür. Denemenizi tavsiye edebileceğimiz bir diğer pasta – kek tavsiyesi ise, limonlu cheesecake olacaktır. Bir Pazar keyfi yapmak adına burada güzel bir vakit geçirebilirsiniz.

Karabatak kahve dükkanı

Karabatak kahve dükkanı

Starbucks mekânlarınızdan sonra tercih edebileceğiniz, İstanbul’un Karaköy ilçesine ait olan, özel restore edilmiş mekândır burası. Ayrıca Karabatak mekanının üst katı da vardır. Burada kitap okuyabilir ve keyifli bir zamanınızı da burada geçirebilirsiniz. Pazar keyifleri dışında bir hafta içi, kitap okumak, sessiz ve sakin bir ortam aramaya koyulmadan doğrudan buraya gelebilirsiniz.

Karabatak Cafe içerisinde bulunduğunuz sürece huzur dolu olacaksınız. Burada çalan müzikler, özenle seçilmiş olup, müziklerle beraber etrafınıza baktığınızda göreceğiniz dekorasyon da ayrı bir güzelliktedir. Burayı dilediğiniz her zaman tercih edebilirsiniz.

Eğer İstanbul’a gezi nedeniyle geldiyseniz, Cafe olarak görülmesi gereken ‘bohem mekan’ diyebileceğimiz tek adrestir. İstanbul’da bulunan Karabatak Cafe kesinlikle tercih edilmeli olup, dekorasyonuyla da göz doldurucu ve doyurucu olduğunu burayı tercih ettikten sonra göreceksiniz.

Karabatak Karaköy İletişim Bilgisi

Kara Ali Kaptan Sok. No:7 Karaköy

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın