Kardeş Payı Dizisi Feyza Kimdir?

Yeni komedi dizisi olarak çok yakında ekranlara gelecek olan Kardeş Payı dizisinin Feyza adlı karakterini canlandıracak olan oyuncu kimdir? diye çokça konuşulurken, sizlere bugün Kardeş Payı dizisinde ki Feyza ile ilgili bilgileri sunmak istiyoruz. Kardeş Payı dizisi, yakında Star TV’de bizlerle buluşması beklendiği gibi dizinin komedi türünde bir dizi olması ve Ahmet Kural ile Murat Cemcir’in başrol oyuncuları olması, dizinin gelmesini merakla bekletiyor.

Kardeş Payı Dizisi Feyza Kimdir

Kardeş Payı Dizisi Feyza Kimdir

Komedi türünde ki dizide Kardeş Payı Feyza adlı karakteri canlandıracak olan isim, Seda Bakan’dır. Seda Bakan, dizide önemli oyuncular arasında bulunmakta olup aynı zamanda sempatik, sevimli karaktere bürünecektir. Kardeş Payı dizisinde oyunculuğuyla izleyeceğimiz Seda Bakan, Feyza adlı karaktere bürünecektir.

10 Ekim 1985 İstanbul doğumlu olan Seda Bakan, daha önce çokça dizilerde rol almış olup, kariyerini her zaman yükseltmiştir. Sempatik bakışları ve sosyal medyada hayranlarıyla her zaman ön planda olan Bakan, Sakarya Üniversitesi’nde Dış Ticaret Bölümünü bitirmiştir.

Kardeş Payı dizisinden önce ki oynadığı dizi ise, Behzat Ç. dizisi olmuştur. Yakın zamanda da Kardeş Payı dizisinin ilk bölümüyle kendisini izleyeceğiz ve birçok Behzat Ç. sahnesinden kendisini hatırlayacağız diye umuyorum.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın