Kelime Oyunu Yarışmasının Kanalı Değişti!

Show TV, son dönemlerde oldukça kötüye giden bir kanaldı. Hepimiz bunun farkındaydık. Çünkü yayınlanan dizilerden çeşitli birçok eski filmleri yayınlamalarından dolayı gerçekten kötü bir kanal olma yolundaydı. Neyse ki kısa zaman içerisinde bu durumdan kurtuldu ve çok iyi yerlere geleceğini düşünerekten, iyi bir pozisyon almaya başladı.

Öncelikle geçtiğimiz gün içerisinde açıklanan haberlere göre Show TV, Kurtlar Vadisi Pusu dizisini kendi ailesine kattı. Böylelikle geniş bir kitleyi kendi kanalına çekmeyi başarabilecektir diye düşünüyoruz. Show TV, sadece bu popüler diziyi transfer etmekle kalmayıp ayrıca Kelime Oyunu gibi popüler bir yarışma programını da bu yıl Show TV yayınlanacak.

Ali İhsal Varol‘un sunumuyla ekranlarda olan ve en çok sevilen yarışma programlarından birisi olan Kelime Oyunu, yeni yayın hayatına bundan böyle Show TV’de devam edecek. 5000’i aşkın yarışmacıyla toplamda 1200’den daha fazla olan bölümü bulunan bu yarışma programı, bakalım sevenlerini Show TV’de ne gibi sürprizlerle karşılaştıracak.

İlk bölüm 12 Ağustos 2013 Pazartesi günü başlayacak olan Kelime Oyunu, Ali İhsan Varol sunumuyla gerçekleştirilecek. Hafta içi her gün saat 18.30’da Show TV’de yayımlanacak olan bu yarışma programını kaçırmak istemezsiniz diye düşünüyoruz.

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın