Kerem ve Zeynep’in Lipton Reklamı

Güneşi Beklerken dizisinde başrol oyunculuğu paylaşan Zeynep ile Kerem adlı karakterleri canlandıran Hande Doğandemir ile Kerem Bursin, bir Lipton reklamında bir araya geldiler. Reklam filminde karşımıza çıkan ve Kanal D ile beraber tüm kanallarda Lipton reklamları çıktığında izleyebileceğimiz bu reklamda, gerçekten sempatik hareketleriyle beraber Kerem Bursin bir kez daha seviliyor.

Kerem ve Zeynep’in Lipton Reklamı

Kerem ve Zeynep’in Lipton Reklamı

Kerem Bursin’in reklam filmlerinden geçmişi bulunuyor. Daha önce hatırlıyor olmalısınız ki, Line reklamında da Kerem Bursin’i görmüştük. Yine sempatik tavırlarıyla dikkatleri üzerine toplamıştı. Bu aralar da Lipton reklamlarıyla Güneşi Beklerken dizisinin başrol karakterlerinden birisi olan Zeynep’i canlandıran Hande Doğandemir ile beraber Lipton reklamında gerçekten ilgi çekici bir reklam yapıldığını söyleyebiliriz.

Kerem Bursin ve Hande Doğandemir’in beraber bulundukları Lipton reklamında ki konu ise, birbirlerine kur yapan iki sevgilinin konusudur. Hande, çayını içerken arkadan Kerem gelip Hande’yi öper. Bu şekilde konu devam eder. Youtube kanalı üzerinden dilerseniz reklamı izleyebilirsiniz.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın