Kim Milyoner Olmak İster 3 Temmuz 2014

Sunucusu Kenan Işık’ın olduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Kenan Işık’ın ani bir rahatsızlık geçirmesinden sonra, programı sunacak olan isimlerin her hafta farklı isimler olması, Kenan Işık’ın dostlarından birisi olması da yine programa ayrı bir renk katmaya başlamıştır.

Kim Milyoner Olmak İster 3 Temmuz 2014

Kim Milyoner Olmak İster 3 Temmuz 2014

Kim Milyoner Olmak İster bu hafta sunucu kim? gibi sorular sorularak her hafta sunuculuğunu yapacak olan isim gerçekten çok merak ediliyor. Bu hafta hatta bugün akşam saatler 23.00 olduğunda ATV ekranlarından izleyeceğimiz Kim Milyoner Olmak İster sunucusu kim sorusuna cevap vereceğiz.

Geçtiğimiz haftalarda Haluk Bilginer, İlber Ortaylı, Kenan İmirzalıoğlu gibi ünlü isimlere sahip kişilerin yarışmayı sunmalarından sonra 3 Temmuz Kim Milyoner Olmak ister sunucusu da belli oldu. Bu akşam MFÖ’nün grubundan olan ve sevilen sanatçı olan Özkan Uğur yarışmayı sunacak isimdir.

Program içerisinde toplam 6 yarışmacı yarışacaktır. Ve kendilerine sorulacak olan her sorulara karşı yanıt vermeleri doğrultusunda 1 Milyon TL’ye kadar ulaşmaya çalışacaklar.

 

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın