Kipa Yılbaşı Sepetleri 2017

Büyük market zincirlerinden biri olan Kipa marketlerinde, her hafta ya da her ay sonuna doğru sürpriz ürünlerde harika indirimler oluyor. Birçok büyük market gibi Kipa’da müşterisini koruyan, seven ve düşünen marketlerden biridir. Çünkü yaptığı indirimler, gereksiz değil tamamı gerekli ürünler olduğu kadar müşterisinin ekonomisini de önemseyerek hareket etmektedir. Böylesine değerli bir marketin 2017 yılı için Kipa yılbaşı sepetleri çıkartarak en iyi şekilde Yılbaşını kutlamak isteyen, evde zaman geçirmek isteyenleri düşünmemesi de imkansıza yakındır…

Her yıl ki gibi Kipa marketlerinde alkollü ve alkolsüz yılbaşı sepetleri çıkartılırdı. Fakat gel zaman git zaman derken geçen yıl çıkan haberde, alkollü yılbaşı sepetlerine yasak getirildiği bildirilmişti. Bununla ilgili bir yasa çıkması sonucunda ise kafalar karışmıştı. Daha sonrasında ise Kipa marketlerinde geçen çıkan yılbaşı sepetine bakıldığında, her şeyin olağan değil alkolsüz olarak yılbaşı sepeti getirildiği görülmüştü.

Kipa Yılbaşı Sepeti 2017

Kipa Yılbaşı Sepeti 2017

Bu yıl ne olacağı merak edilirken, her yıl olduğu gibi Kipa yılbaşı sepeti konusunda her zaman ki gibi farkını koruyarak, hem kaliteli hem de “Hoş geldin 2017” kalitesinde güzel bir seçenek, güzel bir site sunumu sunacak gibi duruyor.  Bununla beraber ön görümüz olarak sunulan paket seçenekleri şu şekildedir:

Yakında güncellenecektir. 

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın