Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Sevgilisi Başak Dizer Fransez Kimdir

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni sevgilisi kim? Kıvanç Tatlıtuğ yeni sevgilisi 2013 gibi haberler son zamanlarda çokça dolaşıyor. Bizlerde Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni sevgilisi hakkında bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Aşağıda biyografisini görebilirsiniz.

Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Sevgilisi Başak Dizer Fransez Kimdir

Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Sevgilisi Başak Dizer Fransez Kimdir

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni sevgilisi Başak Dizer Fransez kimdir?

Türkiye’de yakışıklılığıyla hayranlık bırakan, erkek mankenler arasında en iyisi olduğunu düşündüğümüz, oyunculuğuyla da ayrı bir yeteneğini sergileyebilen Kıvanç Tatlıtuğ’un sevgilisi merak ediliyor. Sevgilisi Başak Dizer Fransez’dir. Başak Dizer Fransez Biyografisini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

1980’li yıllarda İstanbul’da doğan Başak Dizer Fransez, 30’lu yaşlarında güzel bir bayandır. 54 kilo, 1.75 cm boyunda olan Fransez; Marmara Üni’de İletişim Bölümü mezunudur. Türkiye’de ki eğitiminden sonra Milano’da Instituto Moda di Burgo’da stilistlik eğitimi almıştır. Daha sonrasında İstanbul’a gelmiş olup LCC tasarım bölümü ile beraber Mimar Sinan Üniversitesinde Moda Tasarımı bölümü eğitim sertifikalarını almaya hak kazanmıştır.

Çeşitli dizilerde Stil danışmanlığı yapmış olan Başak Dizer Fransez, moda eğitimi de almıştır. Ardından, Londra’da Central Saint Martins’de moda kurslarını almış olup, yurda dönüşte Vakko ve Vakkorama’da baş tasarımcı asistanı olmayı hak kazanmıştır.

Tasarımcılık göreviyle son olarak Bilsar Tekstil’de çalışmıştır. Kendisi şuanda; Neşe Aksoy, İdil Fırat, Azra Akın, Meltem Cumbul, gibi isimlerle anılan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni sevgilisidir.

Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Sevgilisi Başak Dizer Fransez Kimdir

Kıvanç Tatlıtuğ’un Yeni Sevgilisi Başak Dizer Fransez Kimdir(Sağdaki)

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın