Kızılkayalar – Taksim

Kızılkayalar, Cumartesi akşamlarının vazgeçilmez yerlerinden birisi olduğu gibi gün içerisinde ya da herhangi bir günün akşamında da gidilebilir yerdir. Zevkle tüketilen lezzetli ıslak hamburgerleriyle kendine çeken bir mekandır, Kızılkayalar. İstanbul içi birçok yerde şubesi bulunsa da Taksim’de ki Kızılkayalar şubesi daha fazla iş yapmakta ve ilgi görmektedir.

Kızılkayalar Hamburger

Kızılkayalar Hamburger

Taksim’e geldiğinizde meydanda göreceğiniz Burger King’in hemen altında yer alır, Kızılkayalar. Burada Islak Hamburgerci denilince akla gelebilecek ilk yerlerden birisi olduğu gibi lezzetli Islak hamburgerlerinden en az 1 tane yemenizi tavsiye ederiz.

Buraya geldiğinizde 2 tane yiyebilir sonrasında 1 ilave isteyebilir ve ardından 1 tane daha… 1 tane daha şeklinde ıslak hamburger istekleriniz artabilir, aman dikkat! Akşamları gece yaşamınızdan sonra midenizi rahatlatmak adına da ıslak hamburgerler gerçekten faydalı olacağından tüketilebilir, tercih edebilirsiniz.

Kızılkayalar – Taksim

Kızılkayalar – Taksim

Kızılkayalar içi her ne kadar küçük gözüküyor olsa da, kendi içinde küçük olmasına rağmen müşterilerine yetebilecek güçtedir. İçeride yeme ihtiyaçlarını gideren hemen çıkmakta ve anlayışla dışarıdakileri kabul etmektedir.

Ayrıca buraya geldiğinizde sadece ıslak hamburger değil aynı zamanda Döner ya da çeşitli tostlar da tüketebilirsiniz. Dilli kaşarlı tost ya da beyaz peynirli tostlar da tüketerek buranın lezzetini ayrı bir şekilde tadabilirsiniz.

Kızılkayalar İletişim Bilgisi:
Sıraselviler Cad. No: 6 Taksim, İstanbul

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın