Kurban Bayramı’nda TV’de hangi diziler ve filmler var?

Televizyon dünyasında birbirinden farklı dizi ve filmler yayınlanacak günlerden biri de Kurban bayramı 2015 tv yayın akışı içerisinde belirlendi. Elbette kurban bayramı günleri boyunca belli başlı dizilerde tatile girerken, dizinin yeni bölümleri bayram boyunca yayınlanmayacaktır. Ancak bazı sevilen diziler ise tekrar yayınlanacak olup, kaçıranlar için keyifli güzel bir akşam olacak…

Kanal D’de Kurban Bayramı dolasıyla Kurtlar Vadisi Pusu, Güllerin Savaşı ve Alın Yazım dizileri yayınlanmayacak… Ayrıca  ATV’de Kurban Bayramı dolasıyla Kara Ekmek dizisi yayınlanmayacak… Ve son olarak Star TV’de Kurban Bayramı dolasıyla Kiralık Aşk dizilerinin de bayramda yeni bölümleri yayınlanmayacak.

Kanal D ekranında bayrama özel yayın akışı bulunuyor. Ayrıca genel olarak birçok kanalda da Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çeşitli filmler yayınlanacak.

2015 Kurban bayramı boyunca Kanal D TV’de ilk kez yayınlanan filmler

Kurban bayramı boyunca TV’de ilk kez yayınlanan filmler şöyledir:

  • Perşembe günü: Yapışık Kardeşler
  • Cuma günü: Öğrenci İşleri
  • Cumartesi günü: Çakallarla Dans 3

Ayrıca Bayrama özel Buyur Burdan Bak programı da cuma günü saatler 22.30’da yayınlanacaktır.

Bayrama Özel Star TV Yayın Akışı

Star TV’de ise bayramın ilk günü Türk filmleri ekrana gelecektir… Bayramın 1. günü Hababam Sınıfı Tatilde ve Tosun Paşa filmleri yayınlanacak. Ayrıca Cuma günü de Kiralık Aşk kolaj bölümü ve Çilek Kokusu dizisinin tekrar yayınlanacak. Cumartesi ise Çarkıfelek ve Tatlı Küçük Yalancılar yeni bölüm yayınlanacak. Pazar gecesi ise Eğlendirme Dairesi programı ile Avanak Kuzenler filmleri Star TV’de olacak…

hababam sinifi tatilde

hababam sinifi tatilde

Bayrama Özel ATV TV Yayın Akışı

 

Bayramın 2. günü Cuma günü Kara Ekmek dizisi, yayınlanmayacak. Ayrıca Perşembe günü de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz tekrar bölümü gelecek, Kara Ekmek kolaj bölümü Cuma günü yayınlanacaktır. Cuma günü geceye doğru ise Et adlı efsane film yayında olacak… Son olarak Cumartesi günü Kertenkele’nin yeni bölümü ve sevilen eğlence programı olan Elin Oğlu bayrama özel ekranlarda olacak.

elin oglu bayrama ozel program

elin oglu bayrama ozel program

 

Etiketler: , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın