Kurt Adam Diyeti

Dünya ve ay ile ilgili bir diyet olan Kurt Adam Diyeti hakkında bugün birkaç bilgi vermek istiyoruz. Diyet yapmak isteyen bay ve çoğunlukla bayanlar, güncel, işe yarayan çeşitli diyetlerle fazla kilolarını vermek istiyorlar. E hal de böyle olunca bir şekilde güncel diyetlere bakmak gerekiyor… Günümüzde en çok konuşulan diyetlerden birisi de Kurt Adam Diyeti olurken, bir yandan insanların merak ettiği de bir diyet olmaktadır. Peki, nedir bu Kurt Adam Diyeti? Bir diğer adıyla Ay diyeti denilen diyet nedir?

Kurt Adam Diyeti

Kurt Adam Diyeti

Ay, yeni Ay haline gelince bir diğer adıyla da Dolunay’a dönüştüğü dönemlerde uygulanmakta olan bir diyettir, Kurt Adam diyeti. Birbirinden farklı ‘Dünyaca’ ünlü sanatçılar, yıldızların genel olarak denedikleri, tercih ettikleri bir diyettir.

Tanınmış ünlü olarak Madonna, Demi Moore bu diyetlerle formlarını koruyan başarılı bulduğumuz sanatçılardan sadece en ünlüler diyebileceğimiz kategorisindedir. Genel anlamda fazla kilolarından şikayetçi olan bayanların denemesi sonrasında sonuç alabileceğini düşündüğümüz bir diyet türü olan bu diyet ile beraber, başarılı bir şekilde ortalama birkaç günde 3 kilo verme gibi bir şaşırtıcı sonucu başarabilmeniz mümkündür!

Medcezir zamanlarında vücut, kendi içinde bir okyanus gibi sıvısını azaltıp – çoğaltıyormuş… Bu zamanlarda da vücudun zararlı sıvıları dışarı atmasıyla beraber diyet uygulandığında kilo verilmesi biraz daha kolay ve rahat oluyormuş.
Sıra geldi Kurt Adam Diyetinin detaylarına… Bu diyet nasıl yapılır? Diyeti nasıl uygulayacağız? İşte bay ve bayanlara özel olan bu diyet uygulama, nasıl yapılacağına dair bilgi aşağıda verilmiştir:

1. Temel Dolunay Diyeti; Dolunay ya da Yeni Ay döneminde 1 gün boyunca sadece su ve meyve suyu tüketilir. Bu dönem içinde vücut, toksinlerinden arınacağı için siz sadece sıvı tüketimi yapacağınız için ortalama 3 kilo vermeye kadar kilo verme olanağını yaşamanız mümkündür!

2. Genişletilmiş Dolunay Diyeti: Bu diyette ise Temel Dolunay Diyeti gibi su ve meyve suyu, 1 gün boyunca Yeni Ay – Dolunay zamanında uygulanır. Bunun dışında da başlangıçtan sonra ay içerisinde belli günlerde diyetle ilgili geri kalan adımlar, aşamalar uygulamasına geçirilerek başarılı olunur.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın