Kurt Seyit ve Şura 1. Bölüm Sosyal Medyayı Salladı!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın başrolleri paylaştığı Kurt Seyit ve Şura, Star TV ekranlarında dün yani 4 Mart 2014 Salı akşamı başladı. İlk başlangıcı 4 Mart günü akşamı yapan Kurt Seyit ve Şura dizisiyle ilgili olarak sosyal medya kilitlendi ve tüm sosyal medya, bu diziyi izledi!

Kurt Seyit ve Şura 1. Bölüm Sosyal Medyayı Salladı!

Kurt Seyit ve Şura 1. Bölüm Sosyal Medyayı Salladı!

Kurt Seyit ve Şura dizisi nerede çekiliyor? sorusunun cevabını daha önce sizlerle paylaşmıştık. Daha önce de diziyle ilgili olarak ‘Kurt Seyir ve Şura dizisi ne zaman başlayacak?‘ soruları geliyordu. Bunun cevabı da daha önce verilmişti… Ve 1. bölüm yayınlandı, sosyal medya sallandı!

Bu sezon yayınlanan diziler arasında en iyi başlangıcı yapan Kurt Seyit ve Şura dizisi, sosyal medyada adeta zirvedeydi denilebilir.

TNS verilerine göre;

AB grubunda %10.44, reklam verenlerin dikkate aldığı veri olan 20+ABC1 grubunda ise %10.36 rakamlarına ulaşmış olup, başlangıç rekoru ile yayın hayatına ‘Merhaba’ dedi.

Bir yandan Sosyal medyada da gerçekte Kurt Seyit ve Şura dizisinin fırtınası coştu diyebiliriz. Dizinin çekim kalitesinin başarılı olması, hikayesinin kaliteli olması ve tabi ki oyuncularıyla göz dolduran ‘Kurt Seyit ve Şura‘ dizisi ilk günde Sosyal medyayı kilitlediyse, ilerleyen günlerde gerçekten daha başarılı olacağını düşünüyoruz.

Somera adlı sosyal medya reyting ölçen analizlere göre %74.04 oranında reyting ile beraber sosyal medya da en çok konuşulan dizi olmayı başardı!

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın