Kurt Seyt ve Shura Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kurt Seyt ve Shura dizisinin en güzel başrol oyuncularından olan Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah, günümüz şartlarında başrol oyunculuğunu ustayla sergileyerek yakında Star TV ekranlarında bizlerle buluşacak. Sizlere kucukeniste.com aracılığıyla bugün bilgi vermek istiyoruz. Kurt Seyt ve Shura dizisi, Star TV ekranlarında bu sezon başlayacak bir dizi olarak görülüyor. Sizlere daha önce dizinin konusu, oyuncuları hakkında bilgiler vermiştik. Bugün de sizlere dizinin nerede çekildiğiyle ilgili bilgi vermek istiyoruz.

Kurt Seyt ve Shura Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kurt Seyit ve Şura Dizisinde Yayın Tarihi Değişti!

Star Tv’de izleyeceğimiz Kurt Seyt ve Shura dizisinin seti nerededir? Kurt Seyt ve Shura dizisi seti nerede? gibi soruların cevaplarını sizlere vereceğiz. Star TV’de yeni sezonla beraber yeni yılda da ilk fragmanı yayınlanan Kurt Seyt ve Shura dizisinin fragmanı, milyonlarca kişi tarafından birkaç gün içerisinde seyredilmişti.

Böylesine yoğun bir rağbet gören Kurt Seyt ve Shura dizisinin çekim yeri Kocaeli olarak görülüyor. Kocaeli – Kartepe ilçesinde çekimleri devam eden, dizinin seti bulunan bu adreste çekimler devam edilmekte olup, dizinin hazırlıkları son hızıyla zorlu bir şekilde devam edilmekte olduğunu sizlere bildirmek isteriz.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın