Kurtlar Vadisi Kanal mı Değiştiriyor? – Kurtlar Vadisi Yeni Kanalı Neresi?

Kurtlar Vadisi Pusu yeniden kanal mı değiştirecek? Uzun zamandır ATV ekranlarında izlediğimiz Kurtlar Vadisi Pusu Show TV’ye mi geçecek? Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanala geçecek? 10 yıldır televizyon ekranlarında yayını süren, sıkılmadan, bıkmadan insanların seyrettiği Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanala geçiyor? Milliyet Yazarı Ali Eyüboğlu yazdı, bizler de sizlerle paylaşıyoruz.

Kurtlar Vadisi Kanal mı Değiştiriyor? - Kurtlar Vadisi Yeni Kanalı Neresi?

Kurtlar Vadisi Kanal mı Değiştiriyor? – Kurtlar Vadisi Yeni Kanalı Neresi?

Yıl 20003 iken, ‘Kurtlar Vadisi’ olarak Show TV ekranlarında var oldu. Kurtlar Vadisi 3. sezon olunca Kanal D ekranlarında yayına başladı… Ardından tekrar Show TV’ye döndü! Pana Film ile RTÜK arasında bir anlaşmazlık olunca, isim değişikliliğine gidildi ve “Kurtlar Vadisi Pusu” olarak ekranlara geldi.

Toplamda 10 yılda şuana kadar 7 defa kanal değişikliliğine gitmiş olan “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisi, günümüzde hala kendi gününde ATV ekranlarında en çok reytingi almayı başaran dizi oluyor. ATV ile dizinin alaşması 35 Bölüm olmasıyla birlikte şuana kadar 15 bölüm yayınlanmış olup geriye 20 bölüm kala, ATV’nin dizi bölümleri ödemesini geciktirdiği bildirildi. Hal böyle olunca Pana Film tarafından “Şu tarihe kadar paramız yatırılmadığı takdir de sözleşme tek taraflı şekilde fes edilecektir.” diye yazı gönderildi.

ATV’nin Kurtlar Vadisi Pusu dizisine ödemediği tutar şuana kadar 7 Milyon TL gözükürken, Show TV harekete geçti ve ATV’nin bu ödemediği 7 Milyon TL anında ATV tarafından ödendi.

Show TV, Kurtlar Vadisi Pusu dizisini almaya niyetli. Neden diye sorarsanız; Çünkü Show TV, biliyorsunuz ki köklü bir reyting problemi yaşıyor. Bunu çözmek için de iyi bir şekilde kendini toparlaması gerekli. Pana Film’e baktığımızda da Show TV bir diğer namıyla “Kurtlar Vadisi’nin ilk doğduğu kanal”a sıcak baktığını söyleyebiliriz.

Kurtlar Vadisi Pusu, bu sezon mu Show TV’ye geçecek yoksa ilerleyen sezonlarda mı bu durum şuanda belli değil… Bunu da bizlere gösterecek tek şey, zaman olacaktır.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın