Kuveyt Türk’ten iPhone 5S Hediye!

Kuveyt Türk Bankasının dün yepyeni bir kampanya başlatmasıyla sizlere bu bilgiyi vermek istediğimiz kampanya, iPhone 5S kazanmak isteyenler için geliyor diyebiliriz… Kuveyt Türk bankasının kartlarından olan Sale Plus, Nakit Plus, Business Plus ya da Seyyah Kart’lardan birisi sizde varsa bu kampanyaya katılabiliyorsunuz.

Saydığımız bu birbirinden farklı 4 çeşit banka kartlarından her birinde günlük 40 TL ve üzerinde alışveriş yapmak zorundasınız. Bu kartlardan birisini günlük olarak kullanıyorsunuz. Ve toplamda 40 günün sonunda 40 TL ve üzeri alışveriş yaptığınız için sizler ilk 4000. müşteri arasında oluyorsunuz.

Kuveyt Türk'ten iPhone 5S Hediye!

Kuveyt Türk’ten iPhone 5S Hediye!

4000 müşteri arasından 4000. müşteriye hediye edilecek olan iPhone 5S, Kuveyt Türk tarafından kampanyası başlatılmış olan harika bir hediyedir diyebiliriz. Kampanya dün başlamış olup toplamda süresi ise 40 gün olacaktır.

11 Haziran 2014 – 20 Temmuz 2014 tarihleri arasında günlük olarak alışverişlerinizi sizlerde 40 TL yaparak başarılı olabilir, hediye kazanabilirsiniz. Her hafta kazanan kişiler Kuveyt Türk’ün sitesi üzerinden açıklanacaktır. Sadece 1 kişi iPhone 5S kazanacaktır.

Sizlerde günlük alışverişlerinizde genel olarak Kuveyt Türk kartınızı kullanarak destek verirseniz, aslında burada desteği almış olacak olan sizler olursunuz. Çünkü bu sayede günlük normal yaptığınız alışverişleriniz sonrasında iPhone 5S kazanma şansınız olacaktır.

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın