Leyla ile Mecnun 104. Bölüm İle Tekrar Geliyor!

TRT 1 ekranlarında Leyla ile Mecnun 104. bölüm fragmanı yayına girdi. Leyla ile Mecnun dizisi severler için müjdeyi tekrar vermek istiyoruz: Leyla ile Mecnun 104. bölümüyle tekrardan TRT1 ekranlarında bizlerle buluşacak. Diziyle ilgili olarak herhangi bir görüntü olmasa da, dosya veya kaset olarak gözüken fragmanın gözükmesi, Leyla ile Mecnun dizisinin tekrar gelmesinin habercisi olarak göründü diyebiliriz.

Leyla ile Mecnun 104. Bölüm

Leyla ile Mecnun 104. Bölüm

Yayından kaldırılan Leyla ile Mecnun dizisi, geçen sezon biliyorsunuz ki 103. bölümde sona ermişti. Ancak diziyle ilgili olarak Star TV, devreye girmişti ve dizi yeni adı Bende Özledim olarak tekrardan bizlerle buluşmuştu. Ancak Bende Özledim dizisi, reytinge kurban gitmesi sebebiyle final yapıyor. Bu hafta final yapacak olan Bende Özledim dizisiyle beraber Leyla ile Mecnun dizisi ise yakında tekrardan TRT 1 ekranlarında başlayacak.

104. bölümü, Çarşamba akşamları saatler 00.45 olduğunda yayına girecek. Diziyle ilgili olarak şuanda tüm hayranlar merakla dizinin son durumunu bekliyor. Çarşamba akşamı 00.45’te 104. bölüm yani Leyla İle Mecnun Final bölümü yayınlanmış olmalıdır.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın