Leyla ile Mecnun 3 Dakikalık Final Sahnesi

Tüylerin ürperdiği, gözlerin dolarak izlendiği bir final sahnesiydi, Leyla ile Mecnun finali. İzleyenler, geçmişten beri diziyi devamlı takip edenler biliyorlar ki bu sezon TRT kanalıyla bazı nedenlerden dolayı anlaşmamazlık yapıldı ve dizi yayından kaldırıldı. Bunun üzerine Burak Aksak, aynı diziyi tekrardan yayına getiriyor ve adını ise Bende Özledim yaparak…

Leyla ile Mecnun 3 Dakikalık Final Sahnesi

Leyla ile Mecnun 3 Dakikalık Final Sahnesi

Bu haberi geçtiğimiz günlerde vermiştik. Bugünlerde ise gündeme dolaşan haber, Leyla ile Mecnun dizisinin 3 dakikalık finalidir. Finalle ilgili olarak genel olarak izlenen yorumlara bakılırsa, ağlattığını, tüylerin ürpererek izlendiğini söyleyebiliriz… Finali izlemek için Youtube gibi çeşitli video sitelerini tercih edebilir ve izleyebilirsiniz.

Final, Star tv Bende Özledim dizisiyle birlikte verilirken, sahne toplamda 3 dakikaya sığdırıldı. Bu sahne izleyenleri Twitter ve Facebook gibi sosyal medyada da büyük bir yankı uyandıracak şekilde canlandırdı diyebiliriz…

Etiketler: , , , , , , ,

“Leyla ile Mecnun 3 Dakikalık Final Sahnesi” için 3 cevap

 1. Kader diyor ki:

  Leyla iLe MecNuN ‘u neden bitirdiLer arkadaŞ! Ne istiyorLardı güzelim diziden. Neyse ki Burak abimiz senarist yani gerçekten iyi bir şey yapıp da star tvye geçti bizleri bu durumdan mahrum bırakmadı. hepsine teşekkür ediyoruz…! Sağ olun var olun!

 2. Mervecan diyor ki:

  Leyla ile mecnun, televizyon başına geçmem için gereken tek diziydi. dizi bittiğini öğrennince çok geçirdim desem yeridir. önce anlamadım nouyor ya ddim haber sitelerine bir baktım gerçekten de öyLeymiş. Neyse ki ardınndan bende özledim dizisiyle devam edeceklerini duydukta halloldu her şey… Leyla ile mecnun finali ise harikaydı!

 3. Sıla diyor ki:

  leyla ile mecnun finali neden burada yok ya? Youtube’dan izlerin ama küçük enişteyi de seviyoruz. Kucukeniste.com’a da yakın zamanda koyun arkadaşlar videolar.. Acaba ceza faalan mı yiyorsunuz spam ya da telif hakkı denilen şey mi oluyor ne oluyor bilgi verirseniz iyi olur.
  teşekkürler…

Bir Cevap Yazın