LINE Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması

Android işletim sistemli telefonlar için geliştirilmiş olan, WhatsApp’ın rakibi olabilecek kapasitede bulunan Line ücretsiz mesajlaşma uygulamasıdır. Günümüz şartlarında en iyi uygulamalar arasında bulunan Line, Türkiye’de kullanımı her ne kadar çok iyi olmasa da gün geçtikçe artacağından eminiz.

LINE Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması

LINE Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması

Son zamanlarda teknoloji dünyasında gelişen en büyük durumlardan birisi de Facebook’un WhatsApp’ı almasıydı. Ancak WhatsApp, Facebook tarafından satın alındıktan sonra WhatsApp üzerinden ciddi miktarlarda para kazanmak adına planları bulunan Facebook, bir yandan da WhatsApp kullanıcılarının kafasını karıştırdı… Hal böyle olunca günümüz şartlarında tercih edilen mesajlaşma uygulamalarının en iyisi ‘Line’ oldu diyebiliriz.

Tüm sevdiğiniz insanlarla beraber ister görüntülü ister mesajlaşma olarak sohbet edebileceğiniz Line uygulaması, ücretsiz mesajlaşma uygulamasıdır. İnternetinizi kullanarak bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Ücretsiz mesaj, fotoğraf ya da video göndererek, sevdiklerinizle beraber paylaşımda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda WhatsApp’da da olduğu gibi sesli mesaj gönderebilirsiniz. Bunun üzerine Foursquare’a ait olan yer bildirim özelliği de Line uygulamasında vardır!

Line uygulaması, telefonunuza kurulduktan sonra otomatik olarak LINE kullanan arkadaşlarınız listenizde olacaktır. Ardından dilediğiniz gibi mesajlaşabilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın