Lokma – Rumelihisarı

Lokma, İstanbul’un en güzel manzarasına sahip mekanlardan birisidir. Öğlen ya da öğleden sonra saatlerinde Cafe olarak buraya gelebilir ve takılabilirsiniz. Bunun dışında yoğun olarak birçok müşterisi gibi sizlerde Lokma’ya hafta sonlarında keyifli bir kahvaltı etmek için gelebilirsiniz.

Rumelihisarı Lokma Kahvaltı

Rumelihisarı Lokma Kahvaltı

Kahvaltı yapmak adına Rumelihisarı içerisinde birçok mekana gelebilirsiniz. Ancak, sayılı ve güzel mekanlardan birisi olan Lokma Cafe’ye geldiğinizde, burada ister Pazar Brunch’ı yapabilir isterseniz de öğlen yemeği yiyebilirsiniz. Bir yandan masanızda bulunan yiyecekleri tüketirken bir yandan da Boğaz manzarasıyla gerçekten keyif yapabiliyorsunuz.

Hafta sonu yoğunluğu çok fazla… Bu nedenle hafta içi, hafta sonuna göre biraz daha iyi diye tahmin ediyorum. Sizler de hafta içi gelerek hem boğaziçi keyfi yapabilir hem de kahvaltı yapabilirsiniz. Burada ki gördüğüm ‘olumsuz’ tek şey, kahvaltı olsun veya yemek sonrası olsun, içtiğiniz çay keyfini ücretlendirmiş olmalarıdır. Çayların ücretli olması tek olumsuzudur.

Lokma cafe

Lokma cafe

İstanbul içinde manzarası sayesinde müşterisini çeken ve manzarasına sırtını yaslayarak müşteri hizmetini düşürmek yerine en iyi şekilde müşteri memnuniyetini sağlamak için bir şeyler yapmaya çalışan bir işletmedir. Beğendiğim, sevdiğim ve manzarasıyla çekiciliğini hiç bir zaman yitirmeyecek olan bir yerdir, Lokma.

Hafta sonlarında eğer şanslı değilseniz, sıkıcı bir kuyruk sizi bekliyor diyebiliriz. Çoğu zaman kuyruk olmakta, sıra olmaktadır. Bu nedenle sıra bekliyor ve ona göre kahvaltı keyfi yapıyorsunuz. Bunun dışında da özel bir durum olmaz ise ve sıra bulunmaz ise, dilediğiniz gibi keyifli bir kahvaltı yapabiliyorsunuz.

Lokma Cafe Rumelihisarı

Lokma Cafe Rumelihisarı

Lokma Adres Bilgisi:

Yahya Kemal Cad. No: 18 Rumelihisarı, Beşiktaş (İstanbul), İstanbul

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın