Los Angeles Fries Franchising Nasıl Alınır?

Sizlere çeşitli Franchising alabileceğiniz markalar hakkında bilgi sunmak istiyoruz. Birbirinden farklı markaların var olduğu Türkiye’de çeşitli bilgileri www.kucukeniste.com adresinden alabileceksiniz. Çünkü bundan böyle her türlü Franchising bilgileri www.kucukeniste.com adresinden öğrenilebilecek, böyle haberleri de sizlere Küçük Enişte Web Blog sitemiz sunacaktır. İstediğiniz her zaman siz de KucukEniste.Com sitemize girebilir, bilgi alabilirsiniz.

Los Angeles Fries Franchising

Los Angeles Fries Franchising

Los Angeles Fries firmasında şube açmak ister misiniz? Şube ile ilgili sizlere birkaç bilgi vermek istiyoruz. LAF kısaltılmışı olan Los Angeles Fries, Dünyada gerçekten tutulmuş markalardan birisidir. Kendine has patatesleriyle bilinen bu Fast Food markası için Türkiye’de sizlerde Franchising açabilirsiniz.

Özel ve özenle seçilmiş patatesleri sayesinde 2 kademeli kızartma tekniği bulunuyor. Bu teknikler sayesinde daha az kalori alarak lezzetli patates tüketebiliyorsunuz.

Kuzey Amerika’da popüler bir markadır, Los Angeles Fries markası. Bu lezzetli patatesler için Los Angeles Fries, yakın zamanlarda İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye’de toplamda 3 büyük şehirde şube açmayı planlıyor. Bunun için LAF markası da Türkiye’de ilk bayiliği vermek adına kişileri aramaktadır. Böyle bir yatırım yapmayı planlayanlar sizlerde Los Angeles Fries (LAF) Franchising alabilirsiniz.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın