Mangerie – Bebek/İstanbul

Bir gün deniz manzaralı, denize biraz yukarıdan bakarak keyif yapmak adına kahvaltıya çıkmak istediğinizde Bebek’te ki Mangerie adlı mekana gelebilirsiniz. Burada harika bir kahvaltı yapabilir, gerçekten keyfine doyamayacağınız manzara eşliğinde unutulmaz bir hafta sonu kahvaltısı ya da tatil kahvaltınızı yaparak deşarj olabilirsiniz.

Mangerie - Bebek Kahvaltısı

Mangerie – Bebek Kahvaltısı

Günümüz şartlarında Bebek civarlarında birçok çeşitli kahvaltı mekanları bulunuyor. Ancak bir İstanbullu olarak çoğuna gittiğinizden dolayı farklı yerler arıyorsanız eğer, sizlere hem hizmetiyle hem de manzarasının farklılığı sayesinde önerebileceğimiz Mangerie ile harika bir şekilde kahvaltınızı yapabilirsiniz.

Buraya geldiğinizde elbette sadece kahvaltı ederek kalkmıyorsunuz ya da illa kahvaltı için gelmek zorunda değilsiniz. Mangerie adlı mekana geldiğinizde, dilerseniz kahve keyfi yapabilir, deniz manzarasıyla hayatın güzelliğini bir kez daha hatırlayabilirsiniz.

Mangerie - Bebek

Mangerie – Bebek

Mangerie Bebek‘e geldiğinizde, dilerseniz burada öğlen yemeği, akşam yemeği de yiyebilirsiniz. Eviniz gibi hissedebileceğiniz yerdir, bu mekan. Fiyatlar konusunda konuşmak gerekirse, kişiden kişiye göre tartışılır şekilde fiyatları bulunmaktadır. Bazı kişi ya da kişilere pahalı gelebileceği gibi belli bir kesime de normal fiyatlarda gelebilir.

Her ne olursa olsun Bebek’te ki bu hoş manzaraya sahip mekan, kesinlikle 1 defa bile olsa ziyaret edilmeli ve boğaz keyfinden mahrum kalmadan, buranın tadı çıkartılmalıdır diyoruz.

Mangerie – Bebek İletişim Bilgileri
Adres: Cevdetpaşa Cad.No: 69 Bebek, 34342 İstanbul
TEL NO: +90 212 263 5199

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın