Maximum Kart 2014 Yılbaşı Kampanyasında 55 TL Maxi Puan Hediye

2014 yılına girmemize az kalan şu günlerde, Maximum Kredi kartı sahiplerine özel oalrak 2014 yılbaşına özel kampanyalar da birbiri ardına geldi diyebiliriz. Özel kampanya olarak 5 Adet 100 TL ve üzeri alışverişleriniz doğrultusunda 55 TL değerinde kazanacağınız Maxi puan hediye ediliyor.

Maximum Kart 2014 Yılbaşı Kampanyasında 55 TL Maxi Puan Hediye

Maximum Kart 2014 Yılbaşı Kampanyasında 55 TL Maxi Puan Hediye

Maximum kredi kartı kampanyas 16 ve 31 Aralık 2013 tarihleri arasında geçerli olup, bu tarihler arasında yapacağınız alışverişler doğrultusunda kampanyaya katılımınızı yapmış olabilirsiniz. Ancak katılım için özel bir SMS göndermeniz de gerekiyor.

Kampanyaya katılım için, Müşteriler banka sistemine kayıtlı olan telefonları üzerinden “YILBASI” yazıp, boşluk bırakıp ardından harcama yapılan/yapılacak olan kredi kartınızın son 6 hanesini yazarak 4402’ye SMS göndermeniz yeterlidir.

Kampanya Detayları
– Kampanya; kuyum, sigorta ve danışmanlık sektörleri haricindeki Maximum üye işyerlerinde geçerlidir.
– Ziraat Maximum Kartları da kampanyaya dahildir.
– Kampanya, Maximum üye işyerlerinde 16-31 Aralık 2013 tarihleri arasında farklı günlerde yapılan peşin yada taksitli – 100 TL ve üzeri beşinci alışverişte geçerli olacaktır.
– Ziraat Bankası müşterilerinin ise “YILBASI” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747′ye SMS göndermesi gerekmektedir.
– Kampanyaya katılım, gönderilen her katılım SMS için operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.
– MaxiPuan’lar başarılı kampanya katılımı sonrasında kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kartlara yüklenir ve son kullanma tarihi 19.01.2014′dür.
– Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
– Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 55 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
– Kampanyadan Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans – MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
– Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen – – MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
– Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Kampanyadan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya kredi kartı ile yapılması gerekmektedir.
– Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişlerde SMS ile katılım şartı aranmamaktadır.
– Kampanyaya Maximum uygulamasına dahil elektronik ticaret siteleri üzerinden yapılan işlemler de dahildir.
– Kıbrıs ve yurtdışındaki müşterilerimizin kampanyaya katılmak için ilgili kampanya SMS’ini 00905327522202 telefon numarasına iletmeleri gerekmektedir.

Etiketler: , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın