Mete Horozoğlu Dizi Setinde Ölümden Döndü

‘Öyle Bir Geçer Zamanki’ dizisi ve ‘Nefes’ filmiyle hem yoğun ilgi gören hem de tanınmayı başaran ünlü oyuncu Mete Horozoğlu, geçtiğimiz gün saat 11.00 gibi İstanbul’un Koca Mustafa Paşa mahallesinde ki “Kayıp” adında ki dizi çekiminde, “Teksas” adı verilen kurşun ile bacağından vuruldu.

Bu vurulma, aslında Horozoğlu ile alakalı değildi. Tamamen iki grup arasında çıkan bir anlaşamamazlık doğrultusunda silahlar çekilmiş olup, birbirlerine kurşunlar yağdırılmıştı. Ancak bu kurşunlardan birisi de dizi setinin karavanında olan Horozoğlu’nun baldırına geldi. O an hemen karavandan dışarıda ki ekip arkadaşlarından yardım isteyen Horozoğlu, en yakın hastaneye kaldırıldı.

Acil serviste Mete Horozoğlu için yapılan ilk müdahalede sağ baldırından girip çıkan deliğin olduğu bildirildi. Habertürk gazetesine şöyle bir röportaj verdi: “4-5 arkadaş dizi çekimi için hazırlanıyorduk. Mahallede iki grubun arasında bir olay yaşanmış. Tek bir kurşun geldi. Söylenecek şey, verilmiş sadakamız varmış. Daha kötü bir şey de olabilirdi.”

Etiketler: , , , ,

“Mete Horozoğlu Dizi Setinde Ölümden Döndü” için 4 cevap

 1. Şevki diyor ki:

  Çok sevdiğim bir oyuncuydu neden böyle oldu nazar mı değdi nedir anlamadım çok geçmiş olsun

 2. Metefan diyor ki:

  Mete Horozoğlu! Aşkımmmmm :( Senin adına çok üzüldüm, inşallah hemencecik iyileşirsin.

 3. Gizem diyor ki:

  Sevdiğim bir oyuncu olduğu gibi birçok kez setlerine gidip gördüğüm birisidir. Alçak gönüllü olması, sevecen olmasını sağlıyor. Çok geçmiş olsun dileklerimi buradan bildiriyorum… Allah acil şifalar versin kendisine.

 4. Deniz diyor ki:

  En sevdiğim oyuncuydu. Offfffffffff Allah’ım inşallah tez zamanda iyileşir.

Bir Cevap Yazın