Midpoint – İzmir

Güncel konulara yer veren ve bu alanda her zaman ön planda tutulan www.kucukeniste.com olarak sizlere her gün çeşitli güncelliğini koruyan ve güzel gördüğümüz kafeler tanıtıyor. Bugün de sizlere bir farklı kafe hakkında bilgi, tanıtım yazmak istedik. Aşağıda ki tanıtacağımız kafeye daha önce gittiğimiz tecrübeler edinerek sizlere bilgi vermek istiyoruz. Sizler gibi gittiğimiz ve gözlemlediğimiz şekilde bilgileri aşağıdan sizlerde bulabileceksiniz.

Bugün sizlerle güzel ve güncel bir mekan olan İzmir’de merkezi bir yerde bulunmakta olan Midpoint adlı mekandan bahsetmek istiyoruz. Günümüz şartlarında her zaman tercih edilebilir, günümüz koşullarında gerçekten uygun fiyatlarıyla hem yemek yiyebileceğiniz hem iş görüşmeleri yapabileceğiniz, hem resmiyetle görüşmeler yapılabilir ağırlıkta olduğunu düşündüğümüz Midpoint, İzmir’in Alsancak ilçesinde bulunmaktadır.

Midpoint - İzmir

Midpoint – İzmir

Merkeze hemen yakın olan yer, Swissotel’in hemen alt kısmında bulunmaktadır. Swissotel’i Alsancak’ın Gündoğdu meydanından görebilirsiniz. Buraya geldiğinizde görebileceğiniz otele doğru yürürseniz hemen yolunuzun solunda bulunmaktadır. Buraya gelerek dilediğiniz saatler içerisinde ister öğle yemeği, ister akşam yemeği yeme olanağınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İster resmi iş görüşmeleri için burada bulunabilir isterseniz de dostlarınızla beraber sohbet – muhabbet etmek açısından Midpoint’te zaman geçirebilirsiniz. Yemekleriyle ve içkileriyle beraber tercih edilme olanağı bulunan bir yerdir. İstanbul’dan sonra İzmir, Ankara ve Antalya’da çeşitli şubeleri bulunan Midpoint’te fiyatlara baktığımızda orta seviyede denilebilir. Mekana göre ödenebilecek, kaliteye göre verilebilecek tutarda ücretler belirlenmiş diyebiliriz.

Eğer sizlerde bir gün yolunuz düşer de gerçekten resmi ve ciddiyetle yemek yiyebileceğiniz ya da içkili bir masa ayarlamak istediğinizde, Midpoint’e gelebilir ve burada İzmir’in tadını çıkartabildiğiniz gibi aynı zamanda dilerseniz gerçekten Midpoint’te de keyifli zamanınızı en iyi ve en bol şekilde geçirebilirsiniz. Aşağıda sizlere İzmir Midpoint Alsancak‘ta bulunan mekanın adres, telefon ve web site bilgilerini sunduk.

Adres: Şehit Nevres Blv. Alsancak (Swissotel Yanı), İzmir
Tel NO: +90 232 402 0025
Web Site: http://www.midpoint.com.tr/

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın