Migros Yılbaşı Paketi 2017

Yeni yıl güzel bir şekilde geliyorken, o güzelim kış gecelerinde harika bir parti yapmaya siz de isteyenlerden misiniz? Her yıl olduğu gibi bu yılda da birçok markette yılbaşına özel üretilen yılbaşı sepetleri ile birlikte siz de partilerinizi en sıcak şekilde yapmaya ne dersiniz?

İstekleriniz ve arzularınıza göre şekil alan, birbirinden farklı birkaç boyutta çıkartılan yılbaşı sepetlerinin en iyisini her yıl olduğu gibi Migros marketi yapıyor. Birçok yerde bulunan ve yanınızda da muhakkak bulabileceğiniz ve hatta yakın zaman önce Tansaş marketlerinin kapatılıp Migros marketlerine çevrilmesiyle beraber siz de Migros yılbaşı paketi 2017 çok iyi bir şekilde yaptırım içinde olabilirsiniz.

Migros, her yıl olduğu gibi bu yılda da basit ve prestij paketleriyle her yönden müşterisini memnun etmeyi bilecek gibi ön görülüyor. Kasım ayı itibariyle her ne kadar yılbaşı sepeti çıkartılmamış olsa da 2017’ye ortalama 1 ay kala olan bugünlerde yepyeni paketler ve yenilikler gelecek gibi duruyor. En iyi ve çılgın sepetlerle beraber siz de evinizdeyken keyifle eğlenebilir, eğlenceli akşamlar geçirebilirsiniz. Son 3 yıldır Migros’un yılbaşı sepetleri gerçekten çok iyiydi:

Migros Yılbaşı Paketi 2017

Migros Yılbaşı Paketi 2017

Migros Yılbaşı Sepeti 2014 Çeşitleri

Migros Yılbaşı Sepeti 2015

2016 Migros yılbaşı sepetleri

Üstte de göreceğiniz üzere 3 yıldan bu yana sizlere en iyi seçenekler doğrultusunda Migros’un yeni yıl ile beraber getirdiği o müthiş yılbaşı sepetlerini sunmaya çalışıyoruz. Geçen yıla yakın, güzel bir sepeti çıkartması ön görülen yılbaşı sepetleriyle ilgili olarak sizlere aşağıda bir paket seçeneği sunmak isteriz:

Yılbaşı Sepeti Migros 2017 İçeriği – MİGROS PRESTİJ SEPET (ALKOLLÜ )

Cartedor çikolata sos 118gr.

Dr. oetker big muffin kakaolu 270gr.

Doğadan beyaz çay portakal çiçeği 20′li 35gr.

Kurukahveci mehmet efendi 100gr.

Nescafe gold 50gr.

Schweppes bitter limon 1lt.

Burn 500 ml.

Barilla tortellini 250 gr.

Toblerone sütlü 400gr.

Eti a.fıstıklı kare çikolata 80gr.

Lays klasik aile boyu 68gr.

Peyman dor leo kokteyl miz 200gr.

Melen cabernet sauvignon kırmızı şarap 75cl.

Johnie walker black label iskoç viski 70 cl.

Tekirdağ rakı 70cl.

Efes pilsen unfiltered bira 50cl.

Kent switch sigara ( 6 paket )

Selpak collection peçete 33*33 20′li

FİYAT – 179 TL

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın