Muhteşem Yüzyıl’ın Yeni Sezon İçin 6 Ünlü Oyuncu Transferi

Muhteşem Yüzyıl, son yılların en çok seyredilen ve uzun zamandır ekranlarda olmasıyla beraber başarısını hala korumakta olan harika bir tarihi dizidir. Son olarak diziden ayrılan Meryem Uzerli’den hemen sonra dizi biraz daha canlanmaya mı başladı ne… Sanki biraz daha iyi olmaya, yepyeni oyuncular ile diziyi daha iyi yapma yolunda çalışmalara devam edilmeye başlanıyor gibi geldi. Umarım da öyle oluyordur.

Dizide şuanda baktığımızda sezon finalinde… Yeni sezona ise bomba isimlerle harika bir dönüş yapacak gibi duruyor. Diziye toplamda 6 tane tanıdık ünlü oyuncu transferi gerçekleşiyor. Birkaçını daha önce birçok diziden tanıdığımız gibi 2 oyuncu Kuzey Güney dizisinden, bir oyuncu da Öyle Bir Geçer Zaman Ki…

Sezon finalin ardından dizide bir kriz vardı. Sarım Selim kim olacaktı? Yaz sezonunda uzun bir yoğunlukta erkek oyuncuların birçoğunu deneme çekimlerine aldılar. Ve sonunda Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinin oyuncularından olan Engin Öztürk, Sarı Selim olarak karşımıza çıkacak.

Muhteşem Yüzyıl’ın Yeni Sezon İçin 6 Ünlü Oyuncu Transferleri

 

SARP AKKAYA
Ezel’in Tefo’su, Suskunlar’ın Sarı’sı Sarp Akkaya da Muhteşem Yüzyıl’a katılıyor. Akkaya dizide tarihte olmayan kurmaca bir karakteri yani Atmaca’yı canlandıracak.

sarp akkaya

ARAS BULUT İYNEMLİ
Öyle Bir Geçer Zaman Ki’nin Mete’si Aras Bulut İynemli, Beyazıt rölünü aldı.

aras bulut iynemli

aras bulut iynemli

 

ENGİN ÖZTÜRK
Sarı Selim rolünü ‘Fatmagül’ün Suçu Ne’den tanıdığımız Engin Öztürk kaptı.

engin ozturk

engin ozturk

 

MELTEM CUMBUL
Öte yandan eşinden yeni boşanan başarılı oyuncu Meltem Cumbul’un Muhteşem Yüzyıl’ın yapım şirketiyle görüştüğü yansıyan bilgiler arasında.

meltem cumbul

meltem cumbul

 

TOLGA SARITAŞ
‘Sen de Gitme’ dizisinden tanıdığımız Tolga Sarıtaş Kanuni’nin hasta oğlu Cihangir Sultan’ı canlandıracak.

tolga saritas

tolga saritas

 

MERVE BOLUĞUR
Nurbanu Sultan olarak Merve Boluğur katılacak. Bu sezonun Hürrem’i Boluğur olacak.

merve bolugur

Etiketler: , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın