Murat Boz Oyuncu mu Oluyor? – TV8 Sitcom Dizisinde Murat Boz mu Oynayacak?

Acun Ilıcalı, TV8 ekranlarında insanların ilgisini çekebilecek çeşitli dizilere, filmlere yer vermeyi planlıyor. Birbirinden farklı dizilere yer vermek isten Ilıcalı, şimdi de Murat Boz’u dizilerde oynatmayı planlıyor. Murat Boz dizi haberleriyle ilgili gelişmeler şuan için var gözüküyor.

Murat Boz Oyuncu mu Oluyor? - TV8 Sitcom Dizisinde Murat Boz mu Oynayacak?

Murat Boz Oyuncu mu Oluyor? – TV8 Sitcom Dizisinde Murat Boz mu Oynayacak?

TV8 kanalını aldıktan sonra birbirinden farklı programları sunmak, yapmak isteyen Acun Ilıcalı, TV8 için en son Fatih Terim’in kızı Buse Terim için teklif göndermiş olup Moda programı yapması için anlaşmıştı. Bunun üzerine şimdi de ataklarına devam eden Acun Ilıcalı, Murat Boz için planları var.

Genç kızların hayran olduğu, çokça sevdiği Murat Boz, O Ses Türkiye jüri üyeliği dışında dizi projesinde de yer almak adına Acun Ilıcalı tarafından teklif aldı. Anlaşma neredeyse yapılmak üzere desek yeridir. Sit-com dizilerin olacağını vurgulayan Acun Ilıcalı, Tv8 kanalında birbirinden farklı dizileri yayınlarken, bir sit-com dizisinde de Murat Boz‘un oynamasını istedi. Bakalım ilerleyen günlerde TV8 ekranlarında Sit-com dizilerinde Murat Boz nasıl bir başarı sergileyecek…

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın