Ntv Spor Spikeri Tuğba Dural Canlı Yayında Neden Ağladı?

Güncel haberlerden son dakika haberlere kadar her türlü bilgiyi kucukeniste.com sitesinde bulabileceğinizi bildirdikten sonra sizlere bugün NTV Spor ile ilgili bir haberi vermek istiyoruz. NTV Spor, günlük olarak birbirinden farklı haberlerin sunulduğu bir kanal olmasıyla beraber spikeri olan Tuğba Dural, geçtiğimiz günlerde canlı yayında birden bire ağladı. Peki bunun sebebi neydi? İşte bu açıklamayı hemen sizlerle bu haberimizde paylaşmak istiyoruz.

Ntv Spor Spikeri Tuğba Dural Canlı Yayında Neden Ağladı?

Ntv Spor Spikeri Tuğba Dural Canlı Yayında Neden Ağladı?

Tuğba Dural, geçtiğimiz akşamlarda saatler 17.00 olunca spor haberlerini vermeye başlarken bir anda sesi titredi ve ağlayarak haber sundu. Haber sunumunu kesmeyen, yayın kesilmeden devam edilen bu canlı yayında Tuğba Dural neden ağladı? soruları zihinlerde kazındı diyebiliriz…

Sesi titreyen Tuğba Dural, haberleri okumaya devam etti. NTV Spor ise yayını kesmekten vazgeçip Dural’ın yayına devam etmesini isterken, izleyiciler bu durumu şaşkınlıkla izledi diyebiliriz. Yayına ağlayarak devam eden Tuğba Dural’ın bu durumu devam edince, ağlaması bitmeyince yayına ara verilerek kesilmek zorunda kaldı.

Söylentilere göre, Di Maria’nın Real Madridli taraftarlara yaptığı hareketle alakalı bir haberin sunumunu yapan Tuğba Dural, ‘Marca gazetesi’ ismini doğru bir şekilde belirtemediği için yönetimden azar işitti. Bu durum ise onun göz yaşlarını dökmesine sebep oldu diyebiliriz.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın