Nu Teras – Tepebaşı, İstanbul

Sıcak yaz akşamları harika bir manzara eşliğinde İstanbul’u seyrederken ister bir şeyler atıştırabilir, yemek yiyebilir; isterseniz de içkiniz ya da meşrubatınızdan yudum yudum içerek güzel manzaranın tadını çıkartabileceğiniz ciddi anlamda nefis bir mekan olan Nu Teras Beyoğlu’nda harikalar yaratıyor…

Nu Teras cafe

Nu Teras cafe

İstediğiniz her zaman tercih edebileceğiniz İstanbul’da ki Nu Teras, günümüz şartlarında istenilen şekilde sizlere hizmet verir. En iyi manzaraya sahip olup, Haliç manzarası eşliğinde içeceğinizi içebilir ya da yemeğinizi yiyebilirsiniz. Eğer özel iş amaçlı misafirleriniz varsa da, Nu Teras İstanbul’da ki mekana getirebilir, keyifli bir iş yemeği eşliğinde harika manzarayla beraber iş için de anlaşma yapmayı hedefleyebilirsiniz.

Nu Teras İstanbul

Nu Teras İstanbul

Yaz aylarında gerçekten vazgeçilmez bir mekan olan Nu Teras Taksim’de güzel bir yerdedir. Mekan, gündüz saatleri içerisinde normal bir şekilde Restoran olarak hizmet sunar. Ancak gece 00.00 – 01.00 saatlerinden sonra Bar oluyor. Eğer geceleri eğlenmek adına bir yer arıyorsanız, Nu Teras tercihiniz olabilir. Keyifle zaman geçirebilir, güzel bir Bar olarak burada harika vakit harcayabilirsiniz.

Nu Teras Taksim

Nu Teras Taksim

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın