O Ses Türkiye Birincisi Mustafa Bozkurt Kimdir?

Pazartesi ve Salı akşamları Star TV ekranlarında izlediğimiz O Ses Türkiye yarışmasında birinci olan Mustafa Bozkurt ile ilgili olarak Mustafa Bozkurt kimdir? Mustafa Bozkurt nereli? gibi biyografi soruları sorulmaya başlandı. Bizlerde sizlere bugün burada O Ses Türkiye yarışmasında birinci olan Mustafa Bozkurt hakkında biyografi, vikipedi türünde bilgiler vermek istiyoruz.

O Ses Türkiye Birincisi Mustafa Bozkurt Kimdir?

O Ses Türkiye Birincisi Mustafa Bozkurt Kimdir?

Gaziantep doğumlu olan Mustafa Bozkurt, 23 yaşında olup ses sanatçısı olmak istemiştir. Eğitimini ilk zamanlarda Türk Musikisi Devlet Konservatuvarında almaya başlayıp hala burada eğitimine devam eder. Mustafa Bozkurt, yarışmaya geçen sezon katılmıştı ve 1. olmuştu. 2013 O Ses Türkiye birincisi olan Mustafa Bozkurt, Mustafa Sandal’ın takımındaydı.

Sempatik duruşuyla birlikte ekranlarda izleyenlerin her zaman dikkatini ve ilgisini çekmiştir. Bunun yanı sıra O Ses Türkiye yılbaşı özel programında da finalistlerden birisi olmayı başarmıştır. Kendisi geçen yılın birincisi olmasıyla birlikte albüm çıkartıp çıkarmayacağıyla ilgili şuanda net bir bilgi bulunmasa da ilerleyen günlerde netleştiğinde konuyla ilgili buradan kucukeniste.com aracılığıyla sizlere bilgi vereceğiz.

Etiketler: ,

Bir Cevap Yazın