O Ses Türkiye Eylül 2013’de Ekranlarda!

O Ses Türkiye, bu yıl 3. sezonunu yaşarken tekrar ekranlara geleceği duyuruldu. Acun Ilıcalı’nın sunduğu program, Eylül ayında ekranlarda olmaya hazırlanıyor. O Ses Türkiye yarışmasının jürilerin de bu yıl bir değişiklik olacağını da Ilıcalı açıkladı. Bu yıl yepyeni bir jüri adayının olacağını belirten Acun Ilıcalı, işte o ismi açıkladı!

o-ses-turkiye-2013

Biliyorsunuz ki yarışma da 2 sezondur Hülya Avşar, Murat Boz, Hadise ve Mustafa Sandal jüri üyeleriydi. Ancak bu yıl bu düzen değişti. Aralarına yepyeni bir isim katılacak. Bu yıl ki yeni jüri üyesi: Ebru Gündeş!

ebru_gundes_o_ses_turkiye_juri_uyesi_2013

Her zaman albümleriyle, müzik piyasasında ayrı bir yeri olan Ebru Gündeş, bu sezon O Ses Türkiye’de jüri koltuğuna oturacak. O Ses Türkiye, bu yıl biraz daha cıvıl cıvıl olacak gibi duruyor. Acun Ilıcalı, kendi projesinde yer alacak olan Ebru Gündeş için çok mutlu olduğunu ve bu durumdan dolayı sevindiğini de belirtti.

Etiketler: , , , , ,

“O Ses Türkiye Eylül 2013’de Ekranlarda!” için 3 cevap

  1. Çiçek diyor ki:

    Artık başlasın yaaaaaaaaaaa bekle bekle sıkıldım çok özledim

  2. Şenol diyor ki:

    En sevdiğim ses yarışmalarından birisi. Acun’un sunduğu programların neredeyse hepsi iyi ama bu O Ses Türkiye gerçekten ayrı güzel ya. Geçen yıl ki sezonda ne çekişmeler yaşanmıştı. Bu yılda Ebru Güneş geliyormuş, gelsin görelim bakalım ( :

  3. Kamile diyor ki:

    Ebru Gündeş mi? Biraz ağır olmaz mı yaaaa : (((((((((

Bir Cevap Yazın