O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programında Ebru Gündeş Yok mu?

O Ses Türkiye haftaya salı günü tarihler 31 Aralık 2013 Salı O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı yapılıp yapılmayacağıyla ilgili daha önce sizlere müjdeyi vermiştik. Biliyorsunuz ki Yılbaşı günü Salı gecesi olmasıyla O Ses Türkiye programı olacaktır.

O Ses Türkiye yılbaşı özel programında Ebru Gündeş olacak mı? gibi sorular insanların şu aralar düşündükleri sorular olmaya başladı. Ebru Gündeş O Ses Türkiye yılbaşı programına katılacak mı? gibi genel sorularla alakalı olarak konu netleşti ve bilgi verildi. Sizlere bu haberi, bilgiyi sunmak istiyoruz.

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programında Ebru Gündeş Yok mu?

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programında Ebru Gündeş Yok mu?

O Ses Türkiye programı 31 aralık yılbaşına özel gününde Ebru Gündeş yerine farklı bir jüri üyesiyle anlaştı. Ebru Gündeş, O Ses Türkiye yılbaşına özel programında olamayacak. Ebru Gündeş yerine jüri koltuğuna oturacak isim ise Hülya Avşar oldu. Hülya Avşar ile anlaşan Acun, 31 Aralık 2013 Salı gecesi yayınlanacak olan Star TV ekranlarında ki 31 Aralık O Ses Türkiye Yılbaşı özel programında Ebru Gündeş yerine geçecek jüriyi Hülya Avşar olarak belirledi.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın