Okafe – Cevahir AVM İstanbul

Okafe, Daha önce bir AVM içerisinde gitmediğini güzellikte kafelerden birisidir diyebiliriz. Cevahir Alışveriş Merkezinin en üst katında olan, yemek katından baktığınızda ‘O Kafe’ tabelasını aşağıdan baktığınızda görebileceğiniz şekilde ayarlanmış olan bu mekan, gerçekten güzel yemekleriyle beraber keyifli – tatlı sohbetlerin de bulunduğu noktalardan birisidir.

Okafe Cevahir

Okafe Cevahir

İstediğiniz her zaman ulaşabileceğiniz Okafe, sizlere içkili bir ortam da sunmaktadır. Akşamları çeşitli maçları seyredebileceğiniz imkanı da burada bulabilirsiniz. İstanbul – Şişli ilçesinde bulunan Cevahir AVM, içerisinde çeşitli Fast food mekanları ve mağazalarıyla beraber kafe olarak da güzel yerler içermektedir.

Bunlardan birisi olan Okafe, günümüz koşullarında gidilerek keyifli birkaç saat geçirilebilir bir yerdir. Burada eğer karnınız toksa, güzel bir Türk kahvesi içebilirsiniz. Hem lezzeti hem de sunumu gerçekten harika olan Türk kahvesinin yanı sıra, Tatlı çeşitlerinde dilediğinizi seçebilir ve her biri birbirinden güzel, lezzetli olan tatlıları da deneyebilirsiniz.

Okafe Cevahir Menü

Okafe Cevahir Menü

Her kafe de olabilir ortalama ücretlendirmeye sahip olan Okafe’de herhangi bir şekilde çok ciddi ücretler ödemeden, çay, kahve, tatlı ya da yemek keyfi yapabilirsiniz. Bulunduğunuz ortam içerisinde havası bile ayrı bir güzel olan bu yerde, garsonların enerjileri bile sizlere ayrı bir hava katacaktır.

Ortamda ki müzik ve benzeri diğer durumlar, gerçekten sizleri etkiliyor. Hem keyifli yemek yeme anlamında etkili olup hem de gerçekten arkadaş grubunuzla geldiyseniz eğer, arkadaşlarınızla beraber ortamın havasına göre daha keyifli sohbetler edebiliyorsunuz. Cevahir AVM içerisinde bulunan, en üst katta köşede ki yere sahip olan Okafe’yi sizlere de tavsiye edebiliriz.

Okafe İletişim & Ulaşım:
Adres: Cevahir AVM (Büyükdere Cad. No:22/372 Şişli), 34750 İstanbul
Tel NO: +90 212 380 1650

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın