Okul Yarıyıl Tatili Ne Zaman 2014

İlköğretim, Ortaöğretim ve Lise öğrencilerinin merakla bekledikleri ilk dönemin bitimi ve ikinci dönemin başlamadan önce ki o 15 günlük tatil… Tatil ne zaman olacak? Bir adı yarıyıl tatili olan ve 2014 Ocak ayında gerçekleşecek olan bu tatilin tam olarak tarihleri ne zaman? Diğer adıyla da Sömestr dediğimiz tatil, Ocak 2014 döneminde gerçekleşeceğini biliyoruz. Ancak bu tatil ne zamandır? İşte cevaplar aşağıda…

Okul Yarıyıl Tatili Ne Zaman 2014

Okul Yarıyıl Tatili Ne Zaman 2014

Dinlenme ve kafa dağıtmak maksadıyla ilk dönemin yorgunluklarını atacak olan öğrenciler, bu yıl yarıyıl tatiline 24 Ocak 2014 Cuma günü itibariyle gireceklerdir. 15 günlük bir tatil öğrencileri beklerken, bu yıl üniversiteye hazırlanan öğrencileri bekleyen zorlu bir çalışma programı bekliyor. Genel olarak dershaneye giden öğrenciler bu çalışma programlarında içerisinde yer alacaklardır.

Okulun yarıyıl tatili sonrasında başlayacağı tarih ise 10 Şubat 2014 Pazartesi olarak belirlenmiştir. Öğrencilere şimdiden iyi tatiller diler, ikinci dönemlerinde ilk dönemlerine göre daha başarılı bir şekilde dönem geçirmelerini dileriz.

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın