Okullar Ne Zaman Kapanacak – Okullar Yaz Tatiline Ne Zaman Girecek 2014

Okullar ne zaman kapanıyor? Okulların yaz tatili ne zaman? gibi sorular, kış sezonunun kapanmasına yakın olan bu zamanlarda şimdiden sorulmaya başlandı bile… 2013 2014 eğitim ve öğretim yılı içerisinde ilkokul ve ortaokul öğrencileri ne zaman yaz tatiline gireceklerini merakla bekliyorlar.

Okullar Ne Zaman Kapanacak - Okullar Yaz Tatiline Ne Zaman Girecek 2014

Okullar Ne Zaman Kapanacak – Okullar Yaz Tatiline Ne Zaman Girecek 2014

2 haftalık Sömestr tatilinden hemen sonra yaz tatiliyle ilgili olarak planları bulunan öğrencilerimiz, okullar yaz tatiline zaman girecek? sorusunu akıllara getirdi. Bununla ilgili olarak bilgi paylaşımını ise resmi kurumlardan öğrendikten sonra buradan sizlere vereceğiz.

2. dönem başladı ve okullar açıldı. Öğrenciler ortalama olarak 4 aylık bir süreç boyunca okullara devamlılığı sürdüreceklerdir. Bundan sonra ki süreçte ise Haziran ayı geldiğinde okullar tatile girecektir ancak merak edilen konu ise, okullar yaz tatiline hangi ayda giriyor? sorusudur.

Haziran ayı 14’ü olduğunda Cuma günü eğitim ve öğretim yılı sona erecek olup, bir daha ki 2014 2015 eğitim öğretim yılı ise Eylül ayında başlayacaktır. Bu ara içerisinde 3 aylık öğrenciler dinlenme, yaz tatiline girmiş bulunuyorlar. Bu süreçte bol bol dinleniyor ve deşarj oluyorlar.

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın