Öküz – İzmir

İzmir’de tatil yapma planlarınız var ve buna göre de İzmir’de gece hayatınızı da bir yandan yaşamak istiyorsanız eğer sizleri Gazi Kadınlar Sokağına götürmek isteriz… Sizlere Gazi Kadınlar Sokağı’nda bugün tanıtacağımız bir mekan hakkında bilgi vereceğiz. Bilgilere aşağıda ulaşabileceksiniz. Her gün olduğu gibi bugün de sizlere gezip gittiğimiz ve gördüğümüz mekan olarak bir adet mekan hakkında bilgi vereceğiz. Umarım aşağıda ki tanıtacağımız mekan konusunda aklınızda olan biten tüm soru işaretlerini cevaplamış oluruz diyor ve yavaştan sizlere önerilerimizin olduğu olumlu ve olumsuz yorumlarımızın olduğu mekan hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Öküz Bar İzmir

Öküz Bar İzmir

Bugün sizlere sunmak istediğimiz mekan Öküz Bar‘dır. İzmir’in ünlü mekanlarından birisi olarak görülen ve tanınan bu Öküz Bar’ı daha önce duymuş ya da görmüş olmalısınız diye tahmin ediyoruz. Çünkü Öküz Bar, günümüzde gerçekten İzmir’de popülaritesini her geçen gün arttırmakta olan ve uzaktan da olsa bilinen, daha önce gidilmemiş olsa da görülmüş olan bir mekandır.

İsminin ilgi çekici olması, değişik görülmesiyle beraber Öküz Bar, şube şube çeşitli yerlerde bulunmaktadır. Bildiğimiz kadarıyla İzmir’in Bostanlı taraflarında bulunduğu gibi ayriyeten bir de Alsancak tarafında da Öküz Bar bulunmaktadır. Bu şubeler dışında ayriyeten 2 adet daha farklı yerlerde şubeleri bulunmakta olup toplamda 4 şubesi bulunur. Sizlere bugün Gazi Kadınlar Sokağı’nda bulunan Öküz Bar ile ilgili tavsiyelerimiz, olumlu ve olumsuz yorumlarımızı sunmak istiyoruz.

Öküz Bar İzmir

Öküz Bar İzmir

Gece hayatı dediğimizde genelde rahatsızlık duyacağınız şekilde mekanlar akla gelir. Oysaki Öküz Bar, kendinizce eğlenebileceğiniz, kendi masanızda olan bitenler dışında kimsenin sizlere karışmayacağı gibi sizin de kimseye karışma gibi bir olasılığınız olmayacağı bir mekandır. Rahat ve keyifle eğlenmek adına Öküz Bar, İzmir’de tercih edilen, ismi devamlı duyulan ve önerilerde yer alan bir mekandır.

Öğlen saatlerinden tutun da gece yarısını geçtikten sonra ki zamana kadar neredeyse günün 16 – 20 saati açık olan Öküz Bar’da keyifle zaman geçirebilirsiniz. Burada ister öğlenleri gelerek arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz şekilde zaman geçirebilir isterseniz de Öküz’de gece yarısı olduktan sonra eğlenceyi en iyi şekilde yaşayabilirsiniz!

Öküz Bar İzmir

Öküz Bar İzmir

Yoğunluk olduğunda maalesef serviste biraz yavaşlık yaşanıyor olsa da onun dışında müzikler ile beraber eğlenmek gerçekten keyifli gelecektir. Her yerde olduğu gibi burada da bir yoğunluk, kalabalıklık durumu vardır. Ancak bu sadece Öküz Bar’a ait değil, her mekana ait bir durumdur. Bu nedenle Bar’ların genel olarak sorunu olan kalabalıklık sorununu dile getirmek istemiyoruz. Yoğun bir yerdir, herkes tarafından devamlı istekle gelinmek isteyen yerdir, Öküz. Bu nedenle yoğun olacağından gidildiğinde çevrenizle beraber eğleneceğinizi tahmin ediyoruz.

Gazi Kadınlar Sokağı’nda hem yaşlı hem de kendini güncellemeyi başaran bir mekandır. İstediğiniz her zaman Öküz’e gelebilir ve doyasıya eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz diye tavsiye etmekteyiz. Eğer İzmir’deyseniz ve gece yaşamı istiyorsanız Öküz Bar, sizler için…

Adres: Alsancak (Gazi Kadınlar), İzmir
Tel NO: +90 232 465 0219
Twitter: https://twitter.com/okuzofficial

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın