On Numara – Maçka (İstanbul)

İstanbul’un güzelliklerini görebileceğimiz, güzel bir Cafe denilebilir bir yerdir, İstanbul’un Maçka’sında bulunan On Numara Cafe.

Maçka On Numara

Maçka On Numara

Keyifle dolu bir akşam geçirmek istediğinizde, buranın Restoran ya da Cafe alanını kullanabilir ve güzel bir zaman geçirebilirsiniz. On Numara Cafe içerisinde normal bir Restoran gibi yemek yiyebilir ya da arkadaşlarınızla beraber keyifle geçirebileceğiniz bir gündüz vakti ya da bir akşam vakti gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul’da gizli bir huzur bahçesi arıyorsanız eğer, fazla aranmadan önce direkt olarak sizlerde Maçka’da ki On Numara cafeye gelebilir ve buranın güzelliklerini tadabilirsiniz. Burada güzel bir serpme kahvaltı keyfinden yararlanabilir ya da öğlen saatleri içerisinde sevdiklerinizle beraber Brunch keyfi yapabilirsiniz.

maçka on numara serpme kahvaltı

maçka on numara serpme kahvaltı

Maçka parkı içerisinde bulunan, parka geldiğinizde sol tarafınıza baktığınızda yukarı da güzel bir konumu bulunan bu cafeyi görebileceksiniz. Cafeye gelerek burada keyifle zaman geçirebilir, adından da alıntı yaparak söylemek gerekirse; On numara bir zaman geçirebilirsiniz.

On Numara, yazları sadece içerisi değil dışarıyı da açarak bahçe keyfi yapabileceğiniz bir yerdir. Hava güzel olduğunda, hele ki ılık bir hava varsa, konumu sayesinde ‘püfür püfür’ esen havasıyla da gerçekten keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

On Numara İletişim & Ulaşım:

Adres: Maçka Demokrasi Parkı (Bayıldım Cad.), İstanbul
İletişim Telefon NO: +90 212 231 2340





Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın