Ottoman Nargile Atölyesi – İzmir

Günlük olarak çeşitli mekanları gezerek sizlere tanıtmak istediğimiz günlerden bir gün yine buradayız. Kucukeniste.com olarak İzmir’in yine en güzel gece hayatından tutun da cafelerine kadar birçok mekanına giderek sizlere tanıttığımız o yazılarımızdan sonra bugün de harika bir yer, mekan hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Günlük sizlerde sitemizi ziyaret ederek İzmir’i öğrenebilir, Gezi kategorimizden birbirinden fazla konulara ulaşabilirsiniz.

Sizleri bugün Güzelyalı taraflarına götürmek istiyoruz. İzmir’in Güzelyalı’sında harika bir şekilde denize karşı Nargilenizi fokurdatmak ister misiniz? Günümüzde İzmir’de birebirinden farklı mekanlarda nargile içebilir, keyif yapabilirsiniz. Ancak içeceğiniz nargilenin sizi gerçekten doyurup doyuramayacağı konusunda tereddüt yaşamamak açısından sizler Güzelyalı’da bulunan Ottoman Nargile Atölyesi mekanını öneriyoruz.

Ottoman Nargile Atölyesi - İzmir

Ottoman Nargile Atölyesi – İzmir

Buraya geldiğinizde, buranın havası ve ortamıyla Nargilenin ne kadar başarılı şekilde yapıldığını fark edeceksiniz. Çünkü ortamda ki koku da gerçekten başarılı şekilde sağlanmış ve sunulmuş gibidir. Hal böyle olunca da günümüzde ciddi şekilde tercih edilebilir Nargile kafelerinden birisi de İzmir’de “Ottoman Nargile Atölyesi” olarak bilinir ve tanınır. Bir gün Nargile keyfi yaşamak için bir yer arıyor olursanız eğer ki İzmir’de, adresiniz bu nargile mekanı olmalıdır.

Burada nargile dışında sabahları isterseniz keyifli bir kahvaltı da yapabilirsiniz. Keyifle yapılabilecek olan kahvaltı sonrasında istediğiniz şekilde güzel bir kahve keyfi yapabilir ve ardından dilerseniz yine oturmaya devam ederek nargilelerinizi de içebilirsiniz. Böylelikle güzel, keyifli şekilde zamanınızı bu mekanda en iyi biçimde geçirmiş olabilirsiniz.

Ottoman Nargile Atölyesi - İzmir

Ottoman Nargile Atölyesi – İzmir

Türkiye’nin en güzel şehirlerinden birisi olan İzmir, günümüzde kendi içinde gerçekten sevilen ve sayılan çeşitli mekanları barındırır. Bunlardan birisi de sizlere bugün tanıttığımız Ottoman Nargile kafesidir. Güzelyalı tarafında olmasından dolayı güzel deniz manzarasına karşılık nargilenizi en iyi şekilde içebilirsiniz, sizlerde… Eğer yaz aylarında buraya gelirseniz, yaz aylarında soğuk içecek olarak tercihinizi Buzlu Limonata’dan yana kullanarak gerçekten keyifli bir şekilde Limonata tadına varabilirsiniz.

Çalışanların verdiği temizlik ve titizlik konusunda da hiç şüpheniz olmasın. Bununla beraber Servisin hızlı olması ve özenerek hazırlanıp getirilmesi de diğer bir cabasıdır. Hiç pişman olmayacağınız yerlerden birisi olarak görülen bu yeri sizlere de öneriyoruz.

Adres: Güzelyalı, İzmir
Twitter: https://twitter.com/nargileatolyesi

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın