Pınar Beyaz Peynir

Pınar Beyaz Peynir, son zamanlarda popüler bir peynir türüdür. Kahvaltıların lezzetlerinden birisi olan bu pınar beyaz peynir, gerçekten keyifle yenilmekte olan güzel bir peynirdir. Pınar beyaz sayesinde birçok anne, çocuklarına peynir yedirmektedir. Çocuklarına Pınar beyaz peyniri yedirmelerinin en büyük nedeni ise şudur;

Biliyorsunuz ki Pınar markası, kendi ürünleri adına çıkartmış olduğu ve jingle şarkısı “Büyüdüm, büyüdüm Pınar’la büyüdüm” olan reklamı sayesinde çocukların birçoğu pınar beyaz peyniri yemeye başladı. Böylelikle aileler de, çocuklarının peynirlerden alması gereken kalsiyumu bu şekilde yedirmektedir. Pınar beyaz reklamları kısacası, çocukların peynir yemelerine büyük destekçi olmuştur.

Ayrıca pınar beyaz çikolatalı çıktıktan sonra da farklı bir lezzet yenilmektedir. Çikolatalı olan pınar beyaz sayesinde kahvaltılarda farklı bir renk, farklı bir tatta denenebilir. Pınar beyaz kaç kalori diye düşünecekler için ayrıca pınar beyaz light çıkartılmıştır. Bu light peynir ile de düşük kalori de peynir tüketebilirsiniz.

Pınar Beyaz Reklamı: http://www.youtube.com/watch?v=Hnfcrq3nSbs

Etiketler: , , , , ,

Bir Cevap Yazın