PSY Bir Rekor Daha Kırdı!

Dünyaca ünlü, Güney Koreli yıldız şarkıcı PSY, her video klibi rekor kırdığı gibi bir rekor daha kırdı. 1 Milyarın üzerinde izlenme rekorları kıran Gangnam Style şarkısı ile tanınan PSY, Youtube’da ki kliplerini sunduğu Youtube kanalı toplamda 3 milyarlık görüntüye ulaştı! Ve böylelikle bir rekor daha kırmayı başardı.

Gerçek adı Park Jae-Sang olan PSY, hareketli şarkısı olan Gangnam Style ile büyük bir başarıyla Dünyayı kasıp kavurdu. Hem şarkının hareketliliği hem de klipte ki özel dans gerçekten tüm dünyayı kendine özendirdi. PSY, Gangnam Style şarkısının büyük rekorlara imza atmasından sonra dünya turuna çıkmıştı. Ülke ülke gezerek birçok konser verdi. Ardından da geçtiğimiz aylarda Gentleman şarkısının da klibini çekerek Youtube’da hayranlarına paylaşan PSY, büyük bir rekora daha imza atmıştı.

Yaklaşık 36 saatte 44.5 Milyon kişi tarafından izlenme rekorları kıran Gentleman şarkısı da yine popüler olmayı başardı. An itibariyle aşağıda eklediğimiz görüntüden de anlaşılacağı üzere PSY’nin Youtube kanalı tam 3 Milyar izlenme rekorları kırılmış şekildedir.

Youtube kanalları olan Justin Bieber ile Rihanna’nın da yine kendi kanalları 3 Milyar izlenme durumundadır. Son olarak Gangnam Style şarkısı an itibariyle 1.7 Milyar izlenmede gözüküyor. 2 Milyar izlenmeye ulaştığındaysa yeni bir rekor daha geliyor demektir.

psy_youtube_kanali_rekoru

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın