Ra Cafe – İzmir

Küçükpark’a daha önce geldiniz mi? Burası bir öğrenci yeri diyebiliriz… Etrafınızda çeşitli yemek yiyebileceğiniz, görünüşüyle gerçekten hoş olan birçok mekan bulunuyor. Merak etmeyin, görünüşleri kadar lezzetleri de çok iyi diyebiliriz.

Küçükpark’ta yemek yedikten sonra dinlenebileceğiniz güzel bir Cafe var: Ra Cafe.

Ra Cafe - İzmir

Ra Cafe – İzmir

İzmir’de Bornova ilçesine geldiğinizde, Küçükpark tarafında sizlerde dilediğiniz her zaman Ra Cafe’ye gelebilir ve keyifli kahve keyfi yapabilirsiniz. Arkadaş ortamınız varsa, arkadaşlarınızla beraber burada bulunabilir, çeşitli oyunlar oynayabilirsiniz. Toplu olarak oynanabilecek olan Tabu, Jenga v.b. oyunların birçoğunu burada oynayabiliyorsunuz.

Brunch, Öğle yemeği, Akşam yemeği gibi yemek yeme servisleri de bulunmakta olup, eğer hem yemeğinizi hem de kahvenizi tek bir yerde gerçekleştirmek istiyorsanız Ra Cafe ile bunu başarabilirsiniz.

Ra Cafe kahvaltısı tercih edilebilir şekilde güzeldir. Doyurucudur. Geldiğinizde kahvaltı istediğinizde, sizler için özel olarak harika bir kahvaltı tabağı hazırlanacağından hiç kuşkunuz olmasın.

Ra Cafe - İzmir

Ra Cafe – İzmir

Ra Cafe nargilesi, eğer Nargile içiyorsanız istenildiği takdir de gidilebilir ve keyifle nargile içilebilir bir yerdir.

Bundan böyle hem nargile olarak hem yemek olarak hemde kahve, yaz günlerinde soğuk içecek olarak tercih edebileceğiniz mekanınız Ra Cafe olmalıdır. Gerçekten keyifle zaman geçirebilir, keyifle yemek yiyebilir ve nargilenizi en keyifli şekilde içebilirsiniz.

Ra Cafe – İzmir İletişim Bilgisi

Küçükpark, İzmir

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın