Recep İvedik 4 Film Yorumumuz

21 Şubat 2014 Cuma günü vizyona giren Recep İvedik 4 filmiyle ilgili olarak bugün Kucukeniste.com, sizlere film hakkında ki yorumumuzu ileteceğiz. Cumartesi gecesi izlediğimiz filmle ilgili olarak hem seyirci hem de film hakkında yorumumu buradan sizlere ileterek, elimden geldiğine en doğru şekilde eleştiriyi bir yorum şeklinde yapmaya çalışacağım.

Recep İvedik 4 Film Yorumumuz

Recep İvedik 4 Film Yorumumuz

Recep İvedik 4 filmi 21 Şubat Cuma günü çıktı. Ben ise filme 22 Şubat Cumartesi gecesi gittim. Bileti aldığımda saatler 23.45 civarlarında olmasına rağmen hem sıra vardı hem de salonlar full idi. Gece seanslarından sadece 2 seans kalmıştı. Birisi 00.15 idi diğeri de 00.45 idi.

Recep İvedik 4 seanslarına baktığım da 00.15’i tercih ettik. Ancak bu seansta en önde ki 2 sırada bazı yerlerin boş olduğunu, diğer yerlerin tamamının dolu olduğunu görünce şaşırdık. Evet gece saat 00.15’de Recep İvedik 4 filminde hiç boş yer yoktu!

Recep İvedik 4 filminin seansı olan 00.45 seansına ortalarda zar zor kendimize yer bulduk ve bu seansa girelim dedik. Saatler 00.45 olduğunda film reklamsız olarak direkt olarak başladı. Reklamsız olarak başlamasının en büyük nedeni zannediyorum ki gecenin geç saat olmasından kaynaklı idi.

Recep İvedik 4 filmi izleyicilerine baktığımda, ara ara gerçekten kendinden geçen ve gülmekten kırılan insanların olduğunu söyleyebilirim. Çok ince ya da çok mizahi bir şekilde espriler olmadığı sürece tebessüm eden ben denizi maalesef çok fazla güldüremedi…

Birkaç abartılı, gülünecek sahneler dışında yine de film güzeldi ve komikti. Boş vakit değerlendirmek adına gidilebilir ve eğlenceli zaman geçirilebilir. Ancak filmi tek başınıza değil de arkadaşlarınızla izlemenizi öneririm. Bu sayede film komik olur ve arkadaş grubunuzla beraber eğlenirsiniz.

Filmi İzmir Konak’ta bulunan Konak Pier AVM içerisinde bulunan Cinemaximum’da izledik. Bilet fiyatları 14.5 TL öğrenci, 15.5 ya da 16 TL ise Tam bilet idi.

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın