Recep İvedik 4 Ne Kadar İzlendi?

Şahan Gökbakar’ın filmi olan Recep İvedik 4, biliyorsunuz ki geçtiğimiz Şubat ayının 21’inde sinemalarda beyaz perdeye çıktı. İzleyicisiyle buluşan Recep İvedik 4, gerçekten izlenme rekorları kırıyor desek yeridir… Filmle ilgili olarak, Recep İvedik 4 ne kadar izlendiRecep İvedik 4 bu hafta izleyici sayısı kaç? gibi sorular soruluyor. Bizlerde bu soruların cevaplarını sizler için bulduk ve haber olarak paylaşmak istiyoruz:

Recep İvedik 4 Ne Kadar İzlendi?

Recep İvedik 4 Ne Kadar İzlendi?

Recep İvedik 4, yayınlandığı günden sonra 10 gün içinde toplamda 4 milyonluk izleyiciye ulaşmış olup Tüm Zamanlar Kategorisine baktığımızda ilk 6. sırada olduğunu görebilirsiniz.

Recep İvedik 4 filminin 10 günlük süreç sonrasında ki rekoru ise 4 milyonu geçti. Toplamda 10 milyon 22 bin 125 gişe sayısına ulaşan Recep İvedik 4 filmi, şimdiden ‘Tüm Zamanlar’ da izlenme rekoru olarak 6. sıradadır.

Ayrıca Recep İvedik 4 filmi şimdiden ‘En iyi ilk üç gün’ ve ‘Avrupa’da da Türk filmleri arasında en fazla ilk üç gün izlenme’ rakamlarıyla beraber çifte rekor kırmayı başarmıştır.

Film için şu aralar birçok sinemada boş seanslar olduğunda, Ek seanslar ile beraber Recep İvedik 4 sunuluyor…

Recep İvedik 4 filminin 10 günlük toplamda ki hasılatı ise; 40 milyon 813 bin 790 TL

Etiketler: , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın