Reza Zarrab Kimdir – Reza Zarrab Kimdir Vikipedia

28 Eylül 1984 doğumlu olan Reza Zarrab, Azeri bir iş adamıdır. Bakü’de dünyaya gelen Zarrab, küçük yaşta ki ticaret hayatıyla birlikte ilk olarak kuyumculuk, petrol, armatörlük gibi alanlarda ticaretler yapmıştır. Günümüze kadar gelmesiyle birlikte “zengin” olmasını borçlu olduğu alan ise altına yaptığı yatırımı en iyi şekilde yapabiliyor olması ve altın piyasası konusunda gerçekten doğru bilgilere sahip olmasındandır.

Reza Zarrab Kimdir - Reza Zarrab Kimdir Vikipedia

Reza Zarrab Kimdir – Reza Zarrab Kimdir Vikipedia

Ebru Gündeş ile Türkiye’de 2010 yılında evlilik gerçekleştiren Reza Zarrab, bu evliliklerinin ardından 15 Ekim 2011 yılında Alara adında bir kız dünyaya getirmişlerdir. Ebru Gündeş’in Reza Zarrab ile ilgili söylediği biyografi ise şu şekildedir;

İran asıllı Azeri olup, Dubai’de ailesi yaşıyor. Anne ve babası Reza 15 – 16 yaşlarında iken ayrıldığını söylemiştir. Aynı Ebru Gündeş gibi Fenerbahçe takımını tuttuğu bilinir. Reza Zarrab’ın en büyük gündemde ki haberlerine baktığımızda, Ebru Gündeş’e aldığı pahalı hediyelerdir. 40 Milyonluk yalı gibi birçok özel hediyeler gerçekten gündemde ciddi haberlerin oluşmasına neden olmuştur.

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın