Rujj – İzmir

Gece hayatını seviyor ve yaz aylarıyla beraber İzmir’de güzel bir tatil geçirirken bir yandan da keyifli bir şekilde gece hayatınızı ilerletmek istiyorsanız, bunun için sizlere tavsiye de bulunacağımız güzel mekanlar bulunuyor. Bugün sizlere bir tane mekan hakkında bilgi paylaşımında bulunacağız. Aşağıda sizlere tanıtacağımız bugün ki mekanla ilgili olarak hem olumlu hem de olumsuz yanlarıyla tüm gerçekleri sunarak bilgi vermeye çalıştık. Sizlerde bu bilgiler doğrultusunda tercihinizi istediğiniz gibi yapabilir ve İzmir’de gece hayatı için gidilebilir yerler olarak mekanınızı seçebilirsiniz.

İzmir Rujj

İzmir Rujj

Müziğiyle dizaynıyla gerçekten yeni bir yerdir Gazi Kadınlar Sokağı’nda bulunan Rujj adlı mekan. Bir bar tavsiyesi istiyorsanız gidilebilir şekilde gidebileceğiniz, keyifle eğlenebileceğiniz, müzikleriyle coşabileceğiniz güzel bir yer olduğunu düşündüğümüz Rujj’da birbirinden keyifli müziklerle birlikte danslar edebilir ve stresinizi bu şekilde atabilirsiniz.

Bar hayatınız – gece hayatınız normalden fazla bir şekilde olsun ya da olmasın; Bir gün İzmir’de olursanız ve gece hayatını yaşamak adına dışarıya çıkma planlarınız var ise, Alsancak’ta geldiğiniz Gazi Kadınlar Sokağı içerisinde nereye gireceğim diye düşünmek yerine direkt olarak kendinizi Rujj’a atabilirsiniz.

İzmir Rujj

İzmir Rujj

Çünkü Rujj, sizlere en iyi müzikleriyle hizmet verebileceği gibi gece boyunca da hızlı servisiyle ön planda olan bir mekandır. Yeni açıldığı gibi Gazi Kadınlar Sokağı içerisinde bir genç mekan olarak bilinir ve tanınır. Gitmek istedikten sonra dilediğiniz her zaman burada eğlenceli zaman geçirebilir, keyifle zamanınızı en iyi biçimde burada geçirebilirsiniz.

İzmir Rujj

İzmir Rujj

İzmir’de birkaç haftalık tatil varsa ve bu tatili en iyi şekilde değerlendirme planları içerisindeyseniz, o halde sizlerde İzmir’de keyifle gidilebilir olacağını düşündüğümüz Rujj’a gidebilirsiniz. Alsancak’ta bulunan bu mekan ile ilgili yorumlarımız bu şekildedir. Sizlere aşağıda aynı zamanda mekan ile ilgili olarak detaylıca Adres, telefon ve sosyal medya adreslerini de sunmaya çalıştık. Umarım faydalı şekilde aşağıda ki bilgilerden de yararlanarak Gazi Kadınlar Sokağı’nda doğru, en iyi şekilde eğlenebileceğiniz mekanı seçebilirsiniz diyoruz.

Adres: Gazi Kadınlar Sok. Alsancak (Kıbrıs Şehitleri Cad.), İzmir
Tel NO: +90 530 828 6060
Twitter: https://twitter.com/rujjofficial

Etiketler: , , , ,

Bir Cevap Yazın