Rüyada Para Bulmak

Rüyada para gören bir kimse, şansının açılacağı ve farklı bir yorum olarak zengin olacağına dair yorumlanmaktadır. Rüyada para kaybetmek ise kısa süreli endişe veya sıkıntı olacağı, Rüyada para almak, para vermek ya da tomarla para görmek, şansınızın iyi olacağına veya zenginliğe delalet eder.

Para bulmak, şansınızın eskisinden daha iyi olacağı, zengin olacağınız anlamına gelir. Para görmek ise üzüntü, çeşitli kedere, darlığa, sıkıntı doğuran davranışlara yorumlanmaktadır.

Rüyada Para Bulmak

Rüyada Para Bulmak

Rüyanızda eğer para ile ilgili bir durum yaşadıysanız; dostlarınızda görüşecek, sıkıntılarınız sonrası rahatlayacağınız gibi durumlara yorumlanır. Gümüş para yutup abdest bozarken para çıktığını görmek ise zındıklığa; Altın yutup para çıkardığını gören bir kimse imandan sonra küfre düşmeye,

Rüyada para kaybetmek kısa süreli olarak üzüntü ya da sıkıntıya yorumlanır. Rüyada bakır para güzel, uğurlu bir işe; Gümüş para güzel haber & mutluluğa; Altın para kıskançlık, sıkıcı söz ya da dedikoduya yorumlanmaktadır.

Rüyada para kaybetmemek dışında tüm yorumlanan şeyler, hayatınızın eskisinden daha güzel değişikliklere yorumlanmaktadır.

Rüyada Gümüş para kısmet, Altın para dedikodu, Kâğıt para ise kişinin kendisinin sorumluluk bilmesi sonucunda oluşan durumdur.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın