Rüyada Sigara İçmek

Rüya tabirleriyle ilgili olarak daha öncesinde birkaç yorumda bulunmuştuk. Bugün de sizlere çeşitli yorumlamalarda bulunarak bilgi paylaşmak istiyoruz. Bugün paylaşacağımız bilgi, Rüyada sigara içmek ile ilgilidir.

Rüyada sigara içildiğini gören bir kimse, eğlenceye düşkünlüğüyle bilinir ya da dostlarınız tarafınca davet edilerek bir yere çağrılacağınızın haberidir. Rüyasında sigara attığını gören kimse, kötü bir haber alacak diye yorumlanır.

Rüyada Sigara İçmek

Rüyada Sigara İçmek

Rüyada sigara içen kişi sizseniz, bir erkekseniz karşılayacağınız bir zorluğu atlatacağınız anlamına gelir. Orta yaşlardaysanız, iyi olduğunuz arkadaşlığınızı bozacağınıza işaret edilir.

Eğer rüyada bekar bir kız sigara içiyorsa ve o kişi sizseniz, sigara içmesi demek varlıklı bir erkekle evleneceği anlamına gelmektedir.

Rüyada sigara içen bir kimse (evli ve çalışkan bir kadın), üzüntülü olacağı, sıkıntılı günlerin yaklaştığının işaretidir.

Eğer rüyada sigara alıyorsanız yeni planlarınızın olduğu bu planlar içerisinde olduğunuzun işaretidir.

Rüyada sigar ikram etmek ya da sigara alarak bu sigarayı yakmak, yeni bir iş kurma içerisinde olduğunuz ya da evi başka bir yere taşıyacağınız anlamına gelmektedir.

 

Etiketler: , , , , , ,

Bir Cevap Yazın