Şafak Sezer ile Kavga Eden Sanatçı Ferman Toprak Kimdir?

Ferman Toprak, son haftalarda Şafak Sezer ile olan tartışma – kavgasıyla gündemin ortasına oturmuş olan isimlerden birisidir. Şafak Sezer ile kavga etmiş olan Ferman Toprak kimdir? Ferman Toprak’ın merak edilen biyografisini bugün sizlere paylaşmak istedik.

Şafak Sezer ile Kavga Eden Sanatçı Ferman Toprak Kimdir?

Şafak Sezer ile Kavga Eden Sanatçı Ferman Toprak Kimdir?

Ferman Toprak, Türkiye’de ilk olarak ‘Hayatı Tespih Yapmışım’ adlı şarkısıyla kendi ismini duyurmuştur. 30 Ocak 1975 Adana doğumlu olan Toprak, Adana’da eğitimini tamamladıktan sonra üniversite eğitimini de 1995 yılında Ankara Üniversitesi – Dil, Tarih ve Coğrafya Fakültesini kazanarak başlamıştır. Ancak Ferman Toprak’ın müziğe karşı bir hevesi ve ilgisi vardır, o zamanlarda… Okulu yarıda bırakmış ve müzik nedeniyle İstanbul’a yerleşmiştir.

İstanbul’da 1 yıl geçmesinin ardından ‘Böyle Giderse – Kurşunlara Geleyim’ adlı albümü çıkarmış olup, ilk müzik hayatına başlangıç yapmıştır. Ferman Toprak, İstanbul’un önemli çeşitli mekanlarında sahneler almış bir isimdir. Ferman Zaman adlı ismiyle 2. Albümünü çıkarmıştır. Bu albümünde ise çeşitli sanatçılar ile çalışmıştır.

Son günlerde adını çeşitli haber ve magazin haberleri alanlarında duyuyor isek, bunun tek sebebi Şafak Sezer ile bir barda Şafak Sezer’in Ferman Toprak’a sarhoş olmasının ardından küfür etmesi ve kulise girmesidir. Bu nedenle Ferman Toprak’ta dayanamayıp Şafak Sezer ile ufak bir tartışma yaşamıştır.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın