Sakız Adası – Buca/İzmir

İzmir’e daha önce geldiniz mi? Sorunun cevabı 2 tanedir: ‘Evet’ ya da ‘Hayır’.

Gelmiş ya da gelmemiş olabilirsiniz… Hiç fark etmez. Ancak eminiz ki eğer tatil maksatlı İzmir’e geldiyseniz, daha önce Buca’ya uğramamışsınızdır… İşte burada sizleri bir kez bile olsa davet edebileceğim, kesinlikle önerebileceğim adres var: Buca’da bulunan Sakız Adası.

Sakız Adası - Buca/İzmir

Sakız Adası – Buca/İzmir

Sakız Adası Buca‘da bulunan güzel cafelerden birisidir. Buraya geldiğinizde, güzel bir konsept sizlerle olacaktır. Birbirinden farklı konseptlerle beraber ister kahvaltı yapabilir, ister öğlen ya da akşam yemeği tercih edebilirsiniz.

Yemek keyfi dışında tercih edebileceğiniz farklı seçeneklerden birisi de içecekler olabilir… Yaza uygun çeşitli soğuk içecekler tercih edebileceğiniz gibi, kış aylarında da sıcak, keyifle içilebilir güzel içecekler de içebileceğiniz bir yerdir, Sakız Adası.

Muhakkak görülmesi gereken, kendine has tasarımları ve özellikleriyle gidilip yaşanması gereken bir yerdir, Sakız Adası. Eğer bir gün olur da yolunuz Buca taraflarına düşerse, buraya gelerek burada güzel ve keyif dolu bir zaman geçirebileceğiniz, arkadaşlarınızla huzurlu bir zamanınızı harcayacağınız Sakız Adası’nda ister kahve keyfi yapabilir isterseniz de güzel bir yemek saati gerçekleştirebilirsiniz.

Sakız Adası – Buca/İzmir İletişim Bilgisi

Adres: 138 Sk. Buca, 35150 İzmir
Tel NO: +90 232 487 0206

Etiketler: , , ,

Bir Cevap Yazın