Sami Kiresepi Kimdir?

Birbirinden farklı konuları işleyen, paylaşan www.kucukeniste.com sitemiz, sizlere her geçen gün birbirinden farklı konular ele alarak sunar. Bugün de sizlere www.kucukeniste.com sitemiz üzerinden biyografiler hakkında bilgiler sunmak istedik. Ünlü isimler hakkında ne iş yaptığına dair, kaç yaşında olduğuna dair bilgiler verdiğimiz gibi bu gibi isimlerin genel vikipedi bilgilerini de yine KucukEniste.Com üzerinden sunmaktayız. Sizlerde Web Blogumuzu takip ederek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sami Kiresepi Kimdir?

Sami Kiresepi Kimdir?

Sami Kiresepi adını çoğu zaman Burcu Esmersoy ile duyduk. Burcu Esmersoy ile birlikte olmasıyla, sevgililikten sonra evleneceklerini açıklamalarıyla beraber merak edilen Sami Kiresepi kimdir? Sizlere bugün Sami Kiresepi kim, Sami Kiresepi vikipedi bilgisi nedir? gibi bilgileri aşağıda paylaşmak istiyoruz.

Genel olarak merak edilen Sami Kiresepi, 30’lu yaşlarında olan bir İş Adamıdır. Kendisi Santa Farma İlaç Sanayi A.Ş.’nin sahibi olup, Burcu Esmersoy ile son günlerde aile kuracağına dair bilgiler geldi. Bizlerde gündem de olan bu ünlü isim hakkında sizlere bilgiler sunmak istedik.

Burcu Esmersoy ile aşk yaşayan Sami Kiresepi, yakın zamanda evlenmek istediklerini de belirttiler. İkisinin de uzun yıllar boyunca mutlu olmalarını diliyoruz.

Etiketler: , ,

Bir Cevap Yazın