Samsung Galaxy S4 Pil Sorununa Çözüm

Samsung gibi dev bir markanın geçtiğimiz aylarda çıkarmış olduğu harika bir telefon olan Samsung Galaxy S4 için ufak hatalar gelmeye başlanmıştı. Neyse ki hızlı bir kontrol ve inceleme doğrultusunda basit hatalar hızlıca giderildi. Ancak pil sorunu yaşayan bir seri çıktı ortaya…

Samsung Galaxy S4 Pil Sorununa Çözüm

Samsung Galaxy S4 Pil Sorununa Çözüm

Belli başlı telefonlarda telefon şarj edilmesine rağmen, şarj hızlı bitiyor ya da şarj yok sorunu ortaya çıkıyordu. Eğer ki Galaxy s4 şarj yok sorunu, Galaxy s4 telefonunda şarj hızlı bitiyor gibi sorunlar yaşıyorsanız aşağıda ki adımları takip ederek bu sorununuza bir çözüm bulabilirsiniz.

Samsung yetkililerinin yeni buldukları çözüm yolu bulunuyor. Eğer ki Galaxy s4 telefonunuzun pil kullanım problemi varsa, Samsung yetkileri ‘bizlerle iletişime geçilmesi’ gerektiğini belirtiyorlar. Bu durum karşısında ise tamamen Ücretsiz olarak pil değişikliliği yapabiliyorsunuz. Bunun için direkt olarak Samsung yetkili servisleriyle iletişime geçebilirsiniz. İletişim bilgilerine ise http://www.samsung.com/tr/support/model/GT-I9500ZKATUR adresinden kolaylıkla bulmak mümkün olacaktır.

Etiketler: , , , , ,

“Samsung Galaxy S4 Pil Sorununa Çözüm” için bir cevap

  1. Onur diyor ki:

    Yaşadım hocam gerçekten böyle bir sorunu. Aradım sağ olsun yardım ettiler. Samsung Galaxy S4 pil sorunu yaşayan varsa samsung ile doğrudan irtibata geçsin arkadaşlar bilginize.

Bir Cevap Yazın